Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első szerelmünket tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmünket tényleg soha nem tudjuk elfelejteni?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú..6 éves korom óta szerelmes vagyok/voltam belé. Most 13 vagyok, a fiú egy osztálytársam. Igazából soha nem mondtuk ki hogy járunk de pár éve kiderült hogy én is tetszek neki, és azon a nyáron rengeteget voltunk együtt, és én is éreztem rajta hogy szeret. Aztán következő évben valahogy "elfelejtett" engem, nem foglalkozott velem. Aztán következő évben megint közelebb kerültünk egymáshoz viszont ő nem lépett, úgyhogy én úgy döntöttem hogy el akarom felejteni. Ez fél éve történt. Azóta ne vagyok belé szerelmes, vagy magamnak sem akarom bevallani de mostanában megint egyre többet gondolok rá..szerintetek hogy tudnám elfelejteni őt?
2012. dec. 21. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37-éve volt! Mintha tegnap lett volna!És ez így is marad!
2012. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja és eszemben sincs elfelejteni!
2012. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sem az elsőt, sem a másodikat, sem a többit, ha több nagy szerelme volt valakinek. De ez így van jól.
2012. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem elfelejteni szeretném csak kiszeretni belőle. Ez lehetséges?
2012. dec. 21. 11:31
 5/14 anonim ***** válasza:
nem:D
2012. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges-e kiszeretni az első szerelmünkből? Persze! A legtöbb esetben ez történik és beleszeretünk másba.
2012. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 B25 ***** válasza:
Sosem fogom elfelejteni foleg mert a fiu viszonozra az erzeseimet. Nagyon szep ido volt. Boldog negy ev es meg csak nem is jartunk. :-)
2012. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez így van! Én sem tudom Őt soha elfelejteni! :)
2012. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Látod, kedves ifjú hölgy!

Ilyen romantikusak az emberek!

2012. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De nagyon fáj hogy ő már nem akar tőlem semmit én pedig még mindig szeretem.:/
2012. dec. 21. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!