Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtök ezt mondaná? Mikor, milyen helyzetben mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 és fél éves vagyok. Egy olyan lány, aki imád flörtölni, leginkább a minimum 5 évvel idősebbekkel (max 8:P nem vagyok apakomplexusos).

Volt 1 barátom, akivel elég hosszú ideig együtt voltam(15 hónap), de nem szerettem volna elsietni egy-két dolgot, így megkértem arra, hogy a szexszel várjuk a 17. szülinapomig. Ám, nem voltunk már akkor együtt, így még szűz vagyok.

Időközben megismertem egy fiút, akivel 4 hónapja járok. Eddig csók, tapi volt, vagyis az alapdolgok, de időszerűnek érzem azt, hogy tovább lépjünk. Elszeretném neki mondani azt, hogy "úgy" még nem voltam együtt fiúval, ami biztosan meglepné, hiszen a természetemet ismerve, biztos, hogy nem gondolná ezt.

A kérdés csak azt, hogy mikor? hogyan? és hogyan fog reagálni?

Fiúk nektek ez negatívum vagy pozitívum, ha a lány még szűz?


Előre is köszönöm a normális, őszinte válaszokat! :)


2012. dec. 26. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ha meg is lepné, nem fog emiatt kidobni, valószínűnek tartom, hogy örülni fog neki. ne félj elmondani neki, persze várd meg, amíg olyan téma kerül szóba
2012. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semleges, ha szűz jobban vigyázok, ennyi de nem ront az összképen. Petting előtt kellene elmondanod neki mikor még csókolóztok. Ne akkor tudja meg amikor a bugyidat húzza mert így át tudja gondolni mit tegyen és fel tud készülni.
2012. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De az első pettingnél tuti nem történne meg.
2012. dec. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!