Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem csak én vagyok így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem csak én vagyok így? Vannak olyanok akik hasonló helyzetben vannak? Normális ez? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, de tudom, hogy a korombeli fiúkkal nem tudnék kapcsolatot létesíteni, mert nem tartom őket elég érettnek, férfiasnak. Eddig még nem is nagyon volt barátom, mert inkább a 18-20 éves fiúkhoz vonzódom, akik már szexuális kapcsolatra vágynak, amire én még nem. Kíváncsi lennék főleg a korombeli lányok és és fiúk véleményére, de érdekelne az is, hogy a 18-20 éves fiúk mit gondolnak erről.
2012. dec. 26. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha már érettségnél tartunk te se vagy még túl érett

nem a sex ről beszélek egy kicsit nézz magadba is.

Én a te korodban annk örültem ha egy lánnyal kézenfogva végigsétálhattam az utcán jókat beszélgettünk fagyiztunk ilyenek. ebben a korban erre van szüksége az embernek és nem egy érett pasira pl neked.

A komolyabb dolgokkal ráérsz 2 3 év mulva is foglalkozni.


22 F

2012. dec. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt,hogy ezalatt az 5 perc alatt valószínűleg kaptál vagy egy tucat privátot.
2012. dec. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

keress inkább egy nem annyira nagy koru érettebb fiut.

16/f

2012. dec. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért vannak olyan kérdések amiket nem kéne elpoénkodni

Jó azért én is főként röhögni járok erre az oldalra de azért vannak komolyabb kérdések amire tényleg megfelelő választ tanácsot kell adni és nem trollkodni a másikkal

2012. dec. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én viszont lépek mert álmos vagyok és neked is ezt ajánlom kicsi lány ha gond van írj
2012. dec. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Szerintem várj még 2-3 évet azzal, hogy ilyeneken gondolkodsz. Addig kösse le a figyelmedet a tanulás.


Üdv,

21/F

2012. dec. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó ideig kibírom szex nélkül, ezen nem múlna, de egy 14 éves lány szerintem túl éretlen lenne hozzám. 20/F
2012. dec. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22F haver tesoja aki 21F jar egy 14eves ribancal... ne akarj mas szebe ku@rva lenni
2012. dec. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez természetes ezzen ne agodj hogy a tapasztaltabb fiukat keddveled én is igy vagyok hogy szeretem a tőlem 5ével őregebb nőket
2014. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!