Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradhatok terhes ettől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradhatok terhes ettől?

Figyelt kérdés
tegnap este voltam a párommal.kis gondok akadtak, éspedig hogy az óvszer bennem maradt ami után elment. fogalmam nincs hogy maradt-e bennem valami, de a reggel fehér váladék távozott. ma nem kaptunk sehol esemény utáni tablettát.ezúton kérdezném hogy ha holnap veszem bem még a 72 óra letelte előtt biztos-e hogy hat. véleményeket várok.előre is köszönöm

#terhesség #fogamzásgátlás #fogamzás gátló tabletták
2012. dec. 26. 19:39
 1/5 anonim válasza:
"Maradhatok terhes ettől?" Miért, már eddig is ez voltál?
2012. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fog hatni!!! Ez tapasztalat több olyan barátnőm is volt aki 3.nap vette be és mégis terhes volt!! ne is vedd be!! fölösleges
2012. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 24éveslány ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, az óvszer felül-körben elszakadt.. Mivel ez szombat este történt csak hétfőn tudtam venni gyógyszert és bevettem délután, szerencsére nem estem teherbe! Escapellin (vagy vmi hasonló) a gyógyszer neve.
2012. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. dec. 26. 20:21
 5/5 anonim válasza:

Lehet, hogy hatni fog, de ez sok mindentől függ. Pl., hogy a ciklus hányadik napján voltatok együtt, volt-e peteérésed stb.

Az esemény utáni tabletta nem csodaszer, de ha 72 órán belül veszed be (holnap ha jól számolom még kb 48 óránál fogsz tartani), akkor jó eséllyel fogja megakadályozni a beágyazódást - már ha történt egyáltalán megtermékenyülés -, de erre sajna egy doki se fog garanciát vállalni.

Amint tudod, vedd be, 2 hét múlva teszt! Ha az negatív és közben még meg is jön a menstruációd, akkor megnyugodhatsz!

2012. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!