Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fősuli Egyetem! Kolesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fősuli Egyetem! Kolesz, bulizás, szex?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg a szexet koleszban? Mikor jártok bulizni? A koleszban tartotok kisebb bulikat, vagy csoportosan eljártok valahova, hétköznap, hétvége?

2012. dec. 26. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Koleszban nincs szex :)

Buli az mehet, miért ne? Egyetemi kollégium, akkor megyek vissza, amikor akarok. Általában hétköznap van buli, elmegyünk 11 körül és visszaérünk hajnalban utána alszunk reggelig :)

2012. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egyszerűen. A szobatársakat megkérjük, hogy távozzanak egy órácskára. Buli? Bármikor amikor van. Kivéve Vizsgaidőszak.

Is-is. a Szobabulik is népszerűek, de vannak kinevezett klubbok, szórakozóhelyek... És általában hétköznap.

2012. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Első, mi az hogy nincs szex a koliban???? Apácának, vagy papnak tanulsz??? :D
2012. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem, csak hát hogy néz már ki :D


Tuti mindenki üvöltözne az ajtómban, hogy hol vagyok már :DDD

2012. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Másnapi oktatásnál ez nem gázos?


Az a helyzet h végzős gimnazista vagyok, és nagy dillemmában vagyok, hogy menjek-e egyedül albérletbe, vagy koleszba. 2-3 ágyas szobák saját fürdő wc konyha. szerintetek?

2012. dec. 26. 20:21
 6/18 anonim ***** válasza:

A kolesz állati :)))


Hát, másnapi oktatás. Olyan napon kell menni bulizni, amikor másnap csak déltől van suli :)

De mentem már úgy is, hogy 8-tól órám volt, ha nem iszod le magad, akkor semmi gond, majd alszol délután :)

2012. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
milyenek a lányok amúgy? tényleg olyanok mint az amerikai filmekben, vagy egy college rulesban? persze nem lehet általánosítani, de azért mégis :D
2012. dec. 26. 20:25
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok :)


Minden tudomásom szerint kedvesek és rendesek vagyunk :)

2012. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

azt mindjárt gondoltam:D


ha esetleg kivennék egy albit egyedül, nagy hátrány lenne ez bulizás szempontjából? sok jó dologból kimaradnék?

2012. dec. 26. 20:27
 10/18 anonim ***** válasza:

A koleszbulikból biztosan.


Biztosan vannak rossz kollégiumok is, de az enyém nagyon jó. Itt nincs zajongás, tudunk tanulni, saját fürdőnk van, saját konyha minden szinten, mosógép, net a szobába, és összesen 2-en vagyunk :) Ja és saját hűtőnk is van, szobánként egy :)


Szóval ha jó koleszt fogsz ki, akkor nagyon jó :)

2012. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!