Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok eggy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanyi vagyok 9454 kérdése:

Szerelmes vagyok eggy lányba de nem merem elmondani neki. Mit érdemes ilyenkor tenni? Szöveg lennt

Figyelt kérdés
Van egy lány aki iszonyatosan tetszik első osztály óta egy osztályba jártunk de most ballagtunk. A nyáron megbeszéltünk egy mozit vele meg még 2 barátnőjével. Aztán a két barátnője nem tudot eljönni így ketten mentünk aminek nagyon örültem :) elmentem érte de azt mondta mennyek fel mert a késöbbi vonattal megyün felmentem és beszélgettünk minden féléröl... Aztan elindultunk.... vissza fele a vonaton elkezdtem ölelgetni meg a hajával babrálni.. Utána meg maszíroztam ... (ez a lány annyira tetszik és annyira akarom hogy le se tudom írni de szerintem ő azt hiszi hogy én csak barátilag szeretem őt) hogy mondjam el neki???? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)

2012. szept. 7. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem mondd el neki :)

ha visszafog esetleg utasítani (amit kétlek) akkor se fog megromlani a baráti kapsolatotok.Ha te eltudod fogadni h neki te nem tetszel.

Kérdezd meg

2012. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az építö jellegű hozzászolást :)
2012. szept. 7. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
szivi :)
2012. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Distance10 válasza:
Szia!nekem is van egy lány akivel így érzek :) de én rájöttem arra,hogy többet jelent számomra a barátsága mint az hogy a barátnőm legyen.voltak nálunk is pillanatok mikor úgy éreztem hogy döntenem kell vagy a barátságát választom vagy azt hogy mondjuk 2 hónapig a barátja legyek :) csak annyit mondok hogy nem éri meg ezt a jó viszonyt felrúgni egy ki tudja meddig tartó szerelem miatt :) tudom milyen érzés mikor ott vagy vele de csak nézheted és nem csókolhatod meg :)
2012. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!