Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány az iskolából,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az iskolából, sokat beszélünk facebook-on, énis kérdezek róla, ő is rólam, de mit kell tenni ahoz hogy tudja hogy szeretem. Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
hívd el randira :)
2012. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki
2012. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezen gondolkoztam, :/ egy lány szereti ha róla van szó?
2012. dec. 26. 23:15
 4/8 A kérdező kommentje:
elmondani még ráér, mert önbizalom kell még... :/
2012. dec. 26. 23:16
 5/8 A kérdező kommentje:
még 16 éves vagyok, ő 15
2012. dec. 26. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Hivd el randizni :)

Es majd kiderul. Sok sikert :)

2012. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ok. :D
2012. dec. 26. 23:19
 8/8 anonim válasza:

Szerintem az lesz a legjobb ha suliba kiállsz az ablakba és szerelmet vallasz. Aztán minden hétfő délutánonként

sulipszihológushoz kell járnod. És amikor ő kijön olvasó körröl akkor te ott várod az aulába és beszáltok a színű sötétkék kocsidba és hazaviszed és amíg ő megcsinálj a házit addig te körbe nézel a szobájában és kiröhögöd a Beatles albumait és mosolyogsz a mangán ami a tükre fölött van amit az egyik rajzőrült barátnője csinált 9.-ben !!! Aztán elviszed az Egri várba és veszel neki kürtős kalácsot és leültök egy padra egyik lábatokat a pad másik oldalára rakva így pont egymással szembe kerültök,csak a csaj Baetles táskája lesz közöttetek aztán a telótkon elkezditek nézegetni egymás képét és ő észreveszi hogy nem ő a héáttered és akkor megkérdezi és te erre rá megkéred hogy hívjon fel és az a kép fog megjelenni amikor elsőnek csókolóztatok. És akkor a csaj elkezd majd fázni és megkérdezi:

-Ez az a pillanat amikor a srác odaadja a csajnak a pulcsiját?

-Nem ez az amikor a beszálnak a kocsiba és felnyomja a srác a kocsiba a fűtést.

És beszáltok a kocsiba és még egy kicsit beszélegttek és akkor mondja a csaj:

-Az a kép amúgy nekem is megvan.

-Igen tudom de egy csomó mád embernekis mert a hülye Dave feltette twitterre.

És akkor ezen jót röhögtök és Happy end !!!



Na jó viccből félretérve ... szerintem hívd el. A csajok bírják a náluk idősebb pasikat. Bár mondjuk ha bűn ronda vagy akkor a kor nem előny. !!! Küldj egy képet ;)

2012. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!