Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány régóta beszélünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány régóta beszélünk msn en, de nem tudom leszűrni mit akarhat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Először is az előzményekhez hozzátartozik az, hogy régóta beszélünk msn en, és egyetemen amolyan "osztálytárs-csoporttárs" ki hogy nevezi. Aztán amikor elkezdtünk így beszélni először, na azt inkább legszivesebben elfelejteném... viszont azóta is ugyanúgy beszélünk, és még egyszer nem küldött el a fenébe. (szerintem fejlődök, de ezt nem jelenteném ki biztosra). Mindegy most jön a lényeg. Na szoval már próbálkoztam elhívni valahova , amikor megkérdeztem akkor kitért a válasz elöl, nemrég megint megpróbáltam arra igent mondott, de amikor nemrég újra rákérdeztem, hogy nem felejtette-e el, akkor háááát bizony elfelejtette, úgyhogy átrakta az időpontot máshova. Meg hát az a baj sok a "bizonytalansági tényező" pl : én próbálok bókolni (haverom szerint túl nyomulós, együtt szoktuk megbeszélni a "csajos" ügyeket) de ő inkább az elől is kitér, mindig kitér előle. Viszont mindig odarakja, amikor elmegy, hogy nem akar lerázni, meg hogy ne legyek hülye, meg ne képzeljek hülyeségeket. Mostanában meg rászokott erre a "puszi" dologra. (na jó a rászokás túlzás, de...) Nagyjából így ennyi lenne a történet . Még egy dolog, az biztos, hogy nem az a ribi féle, és szerintem egyáltalán nem volt még barátja(mint ahogy egyébként nekem barátnőm). Szoval nem tuom, hogy ha így találkozunk, akkor a legyünk csak barátok szövegre készítsem fel magam. Igazából ő engem nem keres msn en(igazából mindig én írok rá, jó hát volt már fordítva is, de abból egyszer valami sulisat kérdezett bár nem tudom miért amikor 100 meg egy barátnője jár a suliba, másik meg valami személyesebb volt, de azt már nem tudom, hogy kb mi lehetett).
2010. ápr. 20. 08:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem olvasom végig, mert nem érdekel senkit a két oldalnyi sírásod, de haver, elárulok valamit, minden nőnek ugyanaz kell. Jó szex és, hogy irányítsák. Ezt még megspékelheted azzal, ha kőkazdag vagy. De a lényeg, hogy legyél bunkó, a nők a határozott férfiakra buknak, akik mellett nőnek (vagyis elnyomottnak, kisebb rendűnek) érezhetik magukat. Persze a kislányoknál divat a búza, mert ők még csak egy barátot keresnek, a homárok meg nem fenyegetik a szüzességüket, amivel később megfoghatnak valami húsos falatot.
2010. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ebben csak az a bibi, hogy ha egyetemre járunk, akkor már nem kislány, ha nem volt még csávója, nekem meg barátnőm, abból meg a másik dolog következik. A pénz csak a 14-17 éveseket érdekli, a többi túl kicsi hozzá aki felette van azok kis %-a foglalkozik csak vele. Abban is igazad van a bunkó dologban, csak ha bunkó az ember rögtön leszólják. Amikor meg határozott az ember akkor meg megitn vagy bunkó vagy nyomul és hogy képzeli azt. Na most akkor ezt magyarázza el nekem valaki? Mert ez tipikusan úgy hangzik, hogy mindig az kell ami nincs.(Egyébként szokta mondani, ha bunkó lennék nyugodjak meg rögtön tudatná velem)
2010. ápr. 20. 08:41
 3/16 anonim ***** válasza:

Írj egy regényt máskor.....

De egy jó tanács, minél többet rinyál, annál jobban kell neki a szex! :)

Használj gumit!

2010. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként nem akartam regényt írni, csak a rövidebb kérdésem nem igazán tetszett a moderátoroknak, így le kellett írnom megitn mindent az elejéről.
2010. ápr. 20. 08:43
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nem mondom tett már kétértelű megjegyzéseket(szerintem beleképzelem), de ilyenkor nyeltem egyet, visszafogtam a fantáziámat, és mérsékelt választ írtam. Bár valahogy amikor olyanról beszéltünk valahogy szerintem emgcsillant a szeme.
2010. ápr. 20. 08:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Na haver, 24 vagyok és elárulok neked valamit. A 14-17 éveseknek kell valóban a pénz, a fölött már kocsi, lakás... Velem nagyon szóba se állnak 20 fölötti nők, mert túl fiatal vagyok hozzájuk, max pár menet, aztán mennek pénztárcára vadászni. Na és ha azt mondják, hogy bunkó vagy? Attól még derékig fogsz gázolni a tocsogós puncikban.
2010. ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 thedani ***** válasza:
100%

Egyértelműen nem kellesz neki. Ha kellenél akkor veled lenne, de mivel nincs így nem kellesz neki. Csak a filmekben van ilyen hogy nem tetszel neki de a film végére jól beléd szeret. Ha elfelejti a randit, ha leráz, magyarázza ki akármilyen jól is magát, ha minden bizonytalan, ha rád sem ír akkor nem akar semmit. Felnőttek vagytok, ha akar valamit az rögtön kiderült volna, még az elején. Keress mást, csak ez az egyetlen járható út. Úgysem lesz ebből más csak még néhány hónap loholás és bánkódás. Gondolkozz az ő fejével, neked tetszik ezért ráírsz msn en, megbeszélsz vele programokat, te nem tetszel neki, ezért lemondja a programokat és nem ír rád soha. Ha te ugyanígy tennél egy lánnyal az azért van mert nem érdekel téged. Az zavart meg téged hogy kedves és kitér ahelyett hogy a pofádba csapná hogy nem akar tőled semmit. Sajnálom, ez van.

V.Dániel 22

2010. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Egyetértek az utolsó hozzászólóval. Szerintem csak flörtöl veled és még kb. 20 hozzád hasonló fiúval. Nagyon egyszerű, felmész az msn-re, leírod hogy xy helyen és időben találkoztok. Ne eldugott helyet írj, hanem egy olyan helyet ahova a közeli egyetemisták járnak. Azután ne menj fel az msn-re többet és menj el a találkozóra. Ha játszik veled (a hely se lesz jó mert megláthatják veled) nem fog elmenni. Ha szégyellős és nincs önbizalma akkor el fog menni még ha kínos is neki. Te ebből látni fogod hányadán állsz. Tehát ha valamilyen úton-módon lemondja a találkát vagy elhalassza ne áltasd magad tovább, sok rendes kedves lány van a környékeden.

38N

2010. ápr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát utolsó hozzászólónak annyit írnék az első, olyasmi volt, hogy suliból hazafelé menet hazakísérhetném. Most meg a suliban akar(bár én ezt az utolsót inkább semminek nevezném, na mindegy).
2010. ápr. 20. 09:32
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem keres WLM-en magától, ezzel mindent leírtál.


Ha megvolna részéről az a bizonyos szikra, akkor valószínűleg ugyanannyit keresne téged, mint Te Őt. Vagy lehetséges, hogy azért nem keres magától, mert Te mindik keresed és így nincs is módja téged keresni, mert addigra Te már kerested? :) Mert akkor meg annyit javasolnék, hogy hűtsd le magad, keresd ritkábban.

2010. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!