Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, melyik ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, melyik ajándéknak örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Kapacitív kesztyű (amit érzékel az érintőképernyős telefon)

Márkás toll gravírozva

Márkás toll gravírozás nélkül



2012. dec. 27. 13:20
 1/10 Patrik24 ***** válasza:
Márkás toll gravírozva.
2012. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kinek, hogy néz ki a kesztyű, toll stb. Személy szerint, ha a kesztyű jól néz ki, hordanám. A tollakat meg mindig elhagyom. De ha mondjuk üzletemberről van szó, lehet, hogy a toll a jobb döntés. 20 évesen nekem inkább a kesztyű.
2012. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
26 éves a pasi, irodában dolgozik. A kesztyű apple lenne, tehát nem gagyi és jól néz ki. Mondjuk a tollat 7-8 000-ért még alig lehet venni. Az vagy nem márkás, vagy nem szép.
2012. dec. 27. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Tollat úgyis elhagynám egy hónapon belül. Kapacitív kesztyűre meg semmi szükségem, de ha csak ebből választhatnék akkor a kesztyű.
2012. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerintem a fölösleges dolgok csoportjába tartoznak. Én pl eleve nem hordok kesztyűt és érintős telefonom sincsen, de valószínűleg nagyon-nagyon kevés az olyan élethelyzet, amikor épp hideg is van (de annyira, hogy kesztyű kelljen), épp telefont is akarok tapogatni és nincs időm/erőm/kedvem levenni a kesztyűt. Vagyis a kesztű az év 99%-ában kihasználatlan lenne, egy fölösleges kacat.


A márkás toll pedig az az ajándék, ami kb ezt mondja: "nem volt ötletem, de látod, milyen sok pénzt költöttem rád?" A márkás tollal az a baj, hogy általában nem ír szebben, mint a többi, viszont félteni kell, ezért az ember nem hordja, és sok esetben nehéz és túl rideg. És a márkás toll sem fogja helyettünk megfogalmazni a gondolatainkat.


Láthatóan te is abba a csapdába estél, hogy valamit adni KELL, és lehetőleg látszódjon rajta, hogy JÓ DRÁGA volt, de valójában fingod sincs, hogy mi kell az illetőnek.

2012. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van. FINGOM SINCS. Azért írtam ki a kérdést :) De amúgy tetszett az eszmefuttatásod, teljesen jogos.
2012. dec. 27. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ha nem kell erre a két dologra koncentrálni, és megtudhatunk sok dolgot az illetőről, még az is lehet, hogy elhangzanak jó ötletek.


Milyen viszonyban vagytok? (Párkapcsolat? Mennyi ideje?)

Gyűjt-e valamit?

Van-e hobbija?

Mégis milyen irodai melója van?

Van kocsija? (Ha igen, nagy becsben tartja?)

Egyedül él?

Gyűjt valamire?

Van valami, amire vágyik, de sajnálja a pénzt, hogy megvegye magának?

Van olyan ismerőse, akitől tudsz segítséget kérni?

Szokott olvasni? Vesz valamilyen újságot?

Nem szokott panaszkodni valami miatt?


Tehát, ha mindenképp venni kell, akkor: könyv, olyan cucc, amit gyűjt, újság előfizetés (csak akkor, ha maga az újság megvétele nem tartozik a napi rutinjához), különleges kávé vagy tea, játék (én pl megveszek a távirányítós helikopterért), valami élmény (pl színházjegy, ilyesmi). De a nagyon kedves kézzel készített ajándékok nekem indig bejönnek. Pl a barátnőm kézzel festett nekem bögrét a kedvenc állatommal, nem lett csúcskategóriás festmény, de a gesztus önmagában óriási volt. ;)

2012. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Milyen viszonyban vagytok? - régen jártunk, most barátok vagyunk

Gyűjt-e valamit? - régebben gyűjtött DVD-ket

Van-e hobbija? - küzdősportok

Mégis milyen irodai melója van? irodai meló, öltöny, nyakkendő csak ritkán

Van kocsija? (Ha igen, nagy becsben tartja?) Kocsi jó kiindulási pont, az fontos neki

Egyedül él? - a barátnőjével él

Gyűjt valamire? - gondolom gyűjtöget egy nagyobb házra, de ebben nem hiszem, hogy tudok segíteni

Van valami, amire vágyik, de sajnálja a pénzt, hogy megvegye magának? Már kérdeztem, de nem árult el semmit.

Van olyan ismerőse, akitől tudsz segítséget kérni? Hát nem vagyok benne biztos, hogy a környezete tud róla, hogy mi még tartjuk a kapcsolatot, szóval nem írnék nekik.

Szokott olvasni? Vesz valamilyen újságot? Újság... talán valami gazdasági újság érdekelné, de én nem tudom, melyikre lenne érdemes előfizetni

Nem szokott panaszkodni valami miatt? - de olyan dolgok miatt, amin nem lehet segíteni (pl. kopaszodás)

Színházat nem szereti.

2012. dec. 27. 14:38
 9/10 anonim ***** válasza:

>Gyűjt-e valamit? - régebben gyűjtött DVD-ket


Ez jó kiindulópont, DVD mindig jön ki új, esetleg felhívhatod megkérdezni, hogy látta-e már ezt vagy azt, hátha elköhint valamit, ami még nincs meg neki. Persze ügyesen és nem átlátszó módon kell intézni, inkább ne kapj infót, minthogy lebukj.


>Van-e hobbija? - küzdősportok


Az se rossz, valami mindig elkopik vagy eltörik, tehát kell pót. Ha utána tudsz járni (pl milyen sport, miket használnak, pl fogvédő, szuszpenzor, stb., ezek közül mi szokott tönkremenni, stb.)


>Van kocsija? (Ha igen, nagy becsben tartja?) Kocsi jó

>kiindulási pont, az fontos neki


Ami tilos: illatosító, matrica, üléshuzat (kivéve ha épp tervezte). Ami szóba jöhet: kárpittisztító, műszerfaltisztító, de ezekkel óvatosan, mert lehet, hogy már rég van neki olyan, ami kell, vagy érzékeny a márkájára. Aminek én pl örülnék nagyon, mert kéne, de még nem volt rá időm/energiám beszerezni, az egy kis tűzoltókészülék (nem kerül ám olyan sokba), néha jól jönne a kocsiba. Ezen kívül létezik olyan szelep, ami mutatja, ha a légynomás esni kezd a kerékben, ez is elég hasznos tud lenni, de keveseknek van. Érdemes megkérdezni, hogy van-e már ilyenje, vagy hogy mit gondol róla, de szintén úgy, hogy ne bukj le.



>Szokott olvasni? Vesz valamilyen újságot? Újság... talán

>valami gazdasági újság érdekelné, de én nem tudom,

>melyikre lenne érdemes előfizetni


Szintén azt javasolnám, hogy hívd fel, kérdezd meg valami furfangos módon. Ne úgy, hogy ő mit szeret, hanem pl hogy ha téged elkezdett érdekelni a téma, akkor mit ajánlana neked. Figyelj oda, hogy úgy mondja-e, hogy pl a HVG-t érdemes olvasni, régen oplvasta-e, most is olvassa, esetleg előfizet rá, stb. Ügyesen. :)



Színház helyett akármi is szóbajöhet: masszázs, mozijegy, akármi. Ereszd el a fantáziádat.

2012. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Béca ***** válasza:

A mai világban, nekem az lenne a legnagyobb ajándék, ha a barátnőm legalább annyira szerelmes lenne belém, mint én belé. Szerintem a viszonzott szerelemtől nincs nagyobb ajándék, mert az nem azon múlik, hogy hány ezer esetleg tízezer forintot költesz rá.

Egy szerelmes fiú.

2012. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!