Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti örülnétek ilyesmi ajándéknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek ilyesmi ajándéknak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel holnap leszünk 1 hónaposak,és gondoltam így első hónapra szeretném meglepni valamivel.


1 szál rózsa,1 kis üveges aranyos pezsgő,1 szíves bon-bon vagy milkacsoki,és egy kis eper :)


Gondoltam valami nyaklánc vagy fülbevaló szerűre,de félek,hogy nem ismertem még úgy meg az ízlését, ezzel pedig nem nagyon lehet mellényúlni...


Szerintetek így milyen? Vagy mit rakjak még hozzá?


2012. aug. 1. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell más, már ez is sok. Az érzést kell kimutatni, ahhoz tárgy sem kell. Ékszert ilyenkor még nem érdemes, az bőven ráér még, ha annyira komoly, akkor úgyis lesz kerek.
2012. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Golan Trevize ***** válasza:

Egy hónap után még bőven sok is.


Nem a 10 éves házassági évfordulótok lesz...

2012. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a gyors válaszokat :))
2012. aug. 1. 09:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl sok, elég a szál rózsa.
2012. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Cukik vagytok. :)
2012. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bőven elég egy szál rózsa. Ha több, akkor az két dolgot üzen:

a. neked már ez az egy hónap is nagyon sok

b. nem biztos, hogy lesz következő hónapforduló.


A párok többsége a hónapfordulókat maximum megemlíti, hogy egyébként ma van, és ennyi.


24/N

2012. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én nem örülnék, de valószínűleg én vagyok a kivétel :)

(a virág és a csoki snassz, a pezsgőt nem szeretem, epret meg anyámmal is tudok vetetni... de ezért nem kell lepontozni, egyéni vélemény :))

2012. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Öröm látni, hogy vannak még ilyen romantikus pasik, szerencsés a barátnőd. Azért az ajándékozást ne vidd túlzásba, elég a bonbon vagy a virág. :P
2012. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eper és pezsgő ügyben meg kell nézni a Micsoda nőt, és utána az ember lánya már csak eperrel akar a pasijával pezsgőzni. :)
2012. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!