Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti örülnétek ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés

Barátomnak hamarosan névnapja lesz,és arra gondoltam hogy varrok neki egy párnát,rávasalom egy közös képünket és mellé még hímzek bele vmilyen szöveget.

Szerintetek jó ajándék lenne ez?

18/l,18/F


2012. aug. 24. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
jó ötlet de a kép helyett inkább egy szívet varrj bele.az szerintem sokkal jobb
2012. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tokeletes ajandek, en orulnek neki :)
2012. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én örülnék, de nem kifejezetten a párnának, hanem annak, hogy veszed a fáradtságot, és kézzel készítesz nekem ajándékot, nemcsak leveszel a polcról valamit :)
2012. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kedves ajándék. A fiatal srácok imádják az ilyen romantikus, összetartozást kifejező tárgyakat. Szerintem még egy könnycseppet is elmorzsol, amikor meglátja.
2012. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja szívet varrj a párnára mert az időszerű... h szakítotok majd attól még használhatja tovább
2012. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki :). 19/F
2012. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én a legjobban neked örülnék
2012. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
e wow de jó ötletet adtál! KÖSZI! Majd a következő szülinapjára vagy valamikorra varrok én is egy párnát a lány barátomnak, már ha még aktuális lesz a dolog. De nagyon jó! szerintem is csináld4
2012. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Továbbgondolva az ötletet, szerintem úgy add oda neki, hogy pucéran lefekszel az ágyra, széttárod a lábad, és odarakod a párnát mint takarás. Eléggé izgi lenne.
2012. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 én díjaznám az ötletet, de még mennyire :D
2012. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!