Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem elég a 14-18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég a 14-18 éves fiúknak csak 1 lány? Miért akarják mindet? Elnézést a kivételtől.

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
azért mert te egy-kettővel megszívtad ne általánosíts, elég sok kivétel van. akinek nem elég az még éretlen, élvezi a szexualitást és lehet egyébként hogy később belőlük lesznek a leghűségesebb pasik, nem pedig azokból a fiúkból akik elveszik azt a lányt aki elvette a szüzességüket, mert ugye ők szexuálisan nem élték még ki magukat és bármilyen szomorú is, a pasikat ez mozgatja, a nőket meg az érzelem.
2009. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen,igazad van...nem akartam általánosítani...

De akk mikor fog "benőni a fejük lágya"?:S

2009. aug. 24. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor már túl késő lesz.
2009. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát olyan 30-40-ig kb. amikor kezdenek komolyodni a pasik.De van aki már huszonévesen is.
2009. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a 14-18 évesek? Idősebb korban is, jellemző, csak már az ember vissza tudja fogni magát. Én is hiába voltam szerelmes, azért mindig volt nő akit megkívántam, soha nem léptem ez irányban, de azért ott volt, hogy jó lenne több nő is. De tényleg ne általánosíts, meg lehet állni, hogy hűséges maradjon valaki fiatalon is, akarat kérdése az egész.
2009. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én világéletemben komoly voltam!!!28/F
2009. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elnézést azoktól,akik komolyak tudnak maradni.Nem rájuk gondoltam...:)

Csak rossz,mert az én környezetemben minden pasi ilyen...:\

Köszönöm a válaszaitokat

2009. aug. 25. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem csak 1van és volt.

14F

2009. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!