Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha a hímvesszőmen levő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaly kérdése:

Hogyha a hímvesszőmen levő bőrt izgalmi állapotban nehézkesen, van mikor pici fájdalommal tudom hátra huzni, akkor fitymaszükületről van szó?

Figyelt kérdés

Izgalmi állapotban is simán kéne jöjjön?

Ha ez tényleg az, akkor kérlek mondjatok pár dologt, amivel lehet kezelni



2012. dec. 27. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

először orvos.

Amúgy ha látni lehetne a konkrét területet pontosabb diagnózist lehetne mondani rá neten keresztül is.

2012. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez már az, de nem vészes...nekem is volt hasonló...időnként hátrahúztam és előbb utóbb kitágult
2012. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vészes, pl. ha izgalmi állapotban van és gyorsabban meghuzom egybe hátra jön, viszont egy picikét fáj utána
2012. dec. 27. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem tűnik nagynak a baj :)


Azt viszont te tudod jobban megállapítani, hogy szűk-e a fityma (a bőr nyílása szűk, szorítja a makkot és/vagy a pénisz testét), vagy a fitymafék rövid (az a makkot és a fitymát összekötő izé, amikor a fitymát hátrahúzod, előrebukik a makk tőle – ha ezt túlságosan csinálja már akkor is, amikor egyébként még nem probléma hátrahúzni, akkor ez a baj), vagy mindkettő.


Melyikről van szó? És egyébként hány éves vagy? (Fiatalabbaknál általánosságban hatékonyabban reagál a bőr a nyújtásra)

2012. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
őő azt hiszem , hogy talán a fitymafékkel van gond, ott érzem aszorítást, amikor izgalmi állapotba átra huzom
2012. dec. 29. 18:30
 6/7 A kérdező kommentje:
és 14 vagyok, amit kifelejtettem
2012. dec. 29. 18:31
 7/7 anonim válasza:

A nyújtás hogyan történhet (gyakoriság, kenőcs, mennyi ideig (hétig / hónapig), stb...) és mennyire, milyen mértékben tud segíteni ?

Köszi

2013. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!