Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok arra, ha néhány év után összefutnátok életetek első szerelmével, akit az évek során nem sikerült elfelejteni, nem sikerült tovább lépni. Valamint nem volt más ember azóta az életedben, mert vártál arra, hogy esetleg ő visszajön hozzád. Hogyan esne az elismerő pillantása, a dicsérő bókja?
2012. dec. 27. 19:24
 1/8 A kérdező kommentje:
tényleg olyan nézés, hogy "úristen, ezt a lányt elengedtem?!"
2012. dec. 27. 19:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Az esne a legjobban,ha végre összejönnénk,ennyi idő után.Az elismerő pillantás,meg bók,lehet baráti is.Az meg számomra ilyen helyzetben nem épp elég.
2012. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
attól függ hogy váltunk szét
2012. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sz@rnék az egészre valószínűleg.
2012. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó viszonyban...egy ideig beszélgettek is, a fiú arra is kérte, hogy maradjanak barátok, mert fontos volt számára a lány, de a lány nem kért a sima barátságból, ő azt szerette volna, ha mint egy pár úgy maradnak együtt, a "nem tudom mit érzek" dolgokból inkább nem kért...így megszakított inkább a fiúval mindenféle kapcsolatot...mégis éveket várt rá...tudom így visszagondolva elég buta döntés volt az eltávolodás a lány részéről
2012. dec. 27. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, a lány ezek után mit szeretne. És persze hogy mindennap találkoznak-e, vagy ez olyan összefutás volt, mint az utcán. Én először is bocsánatot kérnék, amiért olyan bunkó voltam vele és elhívnám egy találkozóra. Nem muszáj randinak vennie, csak mint egy baráti tali. Ha megtudom hogy tetszek neki, örülök és persze összejövök vele. De ha nem, örülök a barátságának, nehogy még egyszer elveszítsem és megpróbálok túllépni rajta.
2012. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor is elküldeném a p*csába ha csak rám nézne
2012. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Verném a fejemet a falba.

Én mindenesetre tennék egy próbát vele.Csak sajnos az ilyen szakítások vagy búcsúk után,elég nehéz visszarázni valakivel egy kapcsolatot az eredeti állapotába,mert benne maradhat valamelyik félben a tüske,na meg el is távolodnak egymástól.Ha kölcsönösek lennének az érzések,én biztos,hogy belekezdenék egy kapcsolatba vele.

2012. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!