Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok erre? (bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok erre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja levelezek egy lánnyal, nyáron kicsit összebújtunk, akkor is volt barátja.


Eddig minden oké volt, de valószínűleg most valami olyasmit írhattam amitől meggondolta magát és egy ilyen választ írt:


""

Hévízre azért nem reagáltam, mert már mondtam egyszer, h nem jó ötlet. és ahhoz képest,h azt mondtad inkább hanyagolod a témát egyre sűrűbben felhozod ezt. barátomnak az sem nagyon tetszik, h levelezünk. mondjuk van bennem egy ilyen dacosság, h nem érdekel h tetszik e neki vagy sem, de azért mégsem akarok neki rosszat. és egyébként ha tényleg elmennénk Hévízre ki tudja mi történne, nem akarok kínos pillanatba kerülni veled úgy mint jó múltkor, hogy meghint csúnyán kelljen leállítanom téged. mert őszintén szerintem az lenne, és az meg szerintem neked sem jó."


Határozott nemet nem mondott az ötletre, de elég rendesen megmondta a magáét. Engem érdekel a lány de ilyen körülmények mellett nem tudom hogy lehetne vele egyáltalán csak barátilag találkozni?


2012. dec. 20. 17:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként le akartam hívni hévízre.
2012. dec. 20. 17:49
 2/3 anonim ***** válasza:

1) Ha tényleg csak barátilag akarsz vele találkozni, akkor biztosítsd arról, hogy nem akarsz semmi többet, az a múltkor - akármire is utaljon a csaj - véletlen volt, neked csak mint barát kell. Légy meggyőző.

2) Ha többet is akarsz a csajtól - amit én valószínűbbnek találok -, akkor el kell, hogy keserítselek, ez eléggé lekoptatás-szagú, inkább hanyagold a lányt.

2012. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Öreg! Egyszer szinte ugyanilyen helyzetben voltam.


1 év után otthagytam a francba, és sajnos 1 évemet elpocsékoltam rá én hülye idióta.


Mert h neki nem jó a pasijával meg ilyen meg olyan szemét, de nem hagyta el! A te kisbarátnőd sem hagyja el a pasiját.


Te csak szórakozás vagy neki, mikor egyedül van akkor jó vagy avagy ha unatkozik vagy ha kell éppen egy fasz.


Az ilyet nagyon gyorsan hagyd ott, ez egy rohadt szuka!


ÉN bevallom hülye voltam régen, beleszerettem, nehéz volt elfogadni, nagyon sok ismerős mondta h hagyhjam ott azt a rib@ncot, nem hittem nekik, de így utólag mindnek igaza volt.

2012. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!