Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki elmesélné biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmesélné biszex történetét? Hogyan volt az első ilyen, ha volt ilyen!?

Figyelt kérdés
Nekem is van ilyen történetem, ha érdekel cserébe elmondom! :D XD

2012. dec. 28. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
én csak a gyilkos punci trilógia történetét bírom elmesélni!
2012. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem fiúval volt az első szexuális élményem. Volt egy gyerekkori barátom, akivel gyakran meztelenkedtünk. Fogdostuk egymást meg ilyenek, de 12-13 évesek voltunk és nem is igazán tudtuk, mit csinálunk. Aztán egyszer nagyon elvoltunk így és mondtam neki, hogy rakja be a számba. Nem volt igazából szopás, arra emlékszem, hogy iszonyatosan izgultam, nagyon jó volt érezni a farkát, de kb rögtön elélvezett. Én is elsültem. Még aznap megujjazott, ami szintén nagy élmény volt. Azóta tudom, hogy biszex vagyok, de ezzel együtt nehezítette meg a kapcsolataimat, nem akarom átb@szni, meg megcsalni a nőket, de nem igazán akad olyan, aki ezt elfogadná.
2012. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kössz hogy elmondtad, izgató történet, mert én is biszex vagyok! :D

És most hány éves vagy, ha megkérdezhetem? :DXD

2012. dec. 28. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:

2/3


én elfogadnám!!!*-*

2012. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!