Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha láttok egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha láttok egy szép csajt a bárban, akinek nem ismeritek, hogyan találjátok meg a neten a nevét?

Figyelt kérdés

1) tegyük fel, hogy egy ismerősöd sem ismeri, sosem láttad persze, és nem mehetsz oda hozzá vmilyen oknál fogva, a lényeg hogy saját erődből kellene megkeresned.


Ti, hogyan oldjátok meg az ilyen fajta problémáitokat?



2012. dec. 28. 01:21
 1/6 okoska31 ***** válasza:
mivel esélytelen - nem is keresem. ha csak nem a felszolgálók egyike lenne, és munkahely alapján.
2012. dec. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sehogy.

amiről írsz,az kb azonos a kukkolással ami felesleges és gáz.

és csak 1 kizáró okot találhatsz arra,hogy ne menj oda,ha a palijával van.

2012. dec. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából sehogy, kénytelen vagy odamenni :) Esetleg az adott hely facebook oldalát le tudod csekkolni hátha bejelentkezett oda, visszajelölt egy eseményre, vagy ilyesmi, szóval esetleg gyakran jár arra. Ez a maximum.
2012. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még nem volt ilyen problémám, de ha nagyon ejön a csaj, akk menj oda hozzá, ha egyedül van, és nincs vele senki... tuti tipp, onnan má csak rajtad múlik, hogy ne puskázd el, és rajta, hogy hogyan viszonyul az ismerkedéshez...
2012. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy módszerem. Én buszon szoktam kiszúrni magamnak az emberkéket XD, és ha egy sráccal többször utazok együtt, akkor kerület alapján a myvippen próbálom megkeresni + megpróbálom a korát is belőni. Amint megvan a nevét be a face-re, és ott megkeresni. Már ha van myvippje az illetőnek. :D
2012. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és L/15, előző voltam. :D
2012. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!