Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogtalan vagyok és egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok és egyedül érzem magam . Mások szerint szép vagyok, jó csaj, de nem találok párt magamnak, mindenki csak haverként gondol rám. Talán a magasságom miatt, mondjuk nem vagyok olyan hűde magas csak 177cm. Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés
Elég jó fej vagyok szerintem ,de sajnos mindenki csak haverként gondol rám . Bennem van a hiba??Jövőre Pestre megyek albérletbe fősuli miatt (vidéki vagyok), lehet ,hogy ott találok valakit aki szeret , megbecsül és nem csak haverként gondol rám és nem csak le akar fektetni? 19/L
2012. dec. 27. 14:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

"mondjuk nem vagyok olyan hűde magas csak 177cm"


Az nem magas? Lány létedre? O.o

2012. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia vidéki vagy?:D

Szerintem jó ha magas a lány,nem hinném hogy nálad a hiba:)

2012. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Patrik24 ***** válasza:
100%
Vagy nem vagy szép, vagy nincs szexuális kisugárzásod, esetleg bunkó vagy, vagy látszik rajtad, hogy sokat képzelsz magadról és ez taszítja a pasikat (habár az írásod alapján ezt nem gondolom.)
2012. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
és végig magadat dicsérted közben GRAT! gondolom azért fényezed magad ennyire hogy, majd itt valaki "nem csak haverként gondoljon rád" XDD
2012. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Pesten tuti találsz valakit, itt mindenki talál valakit. Lehet, hogy sokan csak szexet akarnak, de annyi itt a férfi, hogy nem lesz nehéz dolgod :)
2012. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat
2012. dec. 27. 14:07
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
"irásod alapján" nyálgép:)verd ki :)
2012. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én nem fogok a magasságom miatt nyavalyogni . Mit szóljanak akkor azok a nők akik 180 felett vannak??
2012. dec. 27. 14:09
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha bp-i vagy és esetleg van kedved ismerkedni egy viszonylag alacsony pasival (171), akkor írj, szívesen ismerkednék veled. Persze azt is megértem, ha gondot jelent a "magasságom"!

29 F

2012. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

a 177 az lány létedre magas, hidd el pár pasinak ezért nem kellesz.


az hogy mikor és hol találsz az meg nem függ attól h milyen vagy.

2012. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!