Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvettem egy fiút myvipre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettem egy fiút myvipre, mert tetszik nekem . Mi a következő lépés? ő biztos nem fog lépni, mert nem sejt semmit. Az pedig nem az én világom hogy levelet küldjek neki vagy szerelmet valljak

Figyelt kérdés

16/l

Ő 18/f

fiúk ti mit szeretnétek ,mit csináljon ilyenkor a lány?


2009. aug. 25. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hát...vedd fel msnre, vagy írj neki ott myvipen üzenetet...aztán pár ilyen üzenetn után ha ő nem akk te kérdezd meg nincs e kedve elmenni vhova....aztán majd kiderül h esélyes e a dolog
2009. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Vedd fel iwiwen is. Meg facebookon, Myspacen. Ha mindegyiken visszaigazol, akkor lehet randi is.
2009. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
08:46..:D:D:D:D:D
2009. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ezt utálom a legjobban ha egy csaj bejelöl akit életemben nem láttam mégha jól is néz ki.Ha már kezdeményez,akkor irjon egy üzenetet vmi msn cimmel v vmit.
2009. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!