Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? Szóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? Szóval csinálok egy házibulit haverjaimmal és meghívtunk rengeteg embert.

Figyelt kérdés
És nekem ezlenne az első alkalmam arra,hogyy... szval tudjátok,hogy mire :D És haverom összeboronált egy csajjal aki egy kicsit ilyen vad feeling meg szép is és facebook alapján tetszem is neki.Csakhogy azt tudni illik,hogy amúgy nem vagyok csúnya mert sztem szép az arcom,jó a hajam is jól öltözködök meg sprotoló is vagyok nemcsak ilyen otthon lenyomok egy-két fekvőt tipus,de egy kicsit kiállnak a füleim és félek,hogy emiatt nemfogok bejönni a csajnak és ez miatt nagyon parázok! :SS Kérlek titeket segítsetek megoldást találni erre a problémára!!
2012. dec. 28. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
most akkor gondolatban simítsuk hátra a füledet?
2012. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Project X lesz ott apukám:D
2012. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak arra vagyok kíváncsi,hogy mit lehet ez ügyben csinálni ,mit javasoltok mit csináljak?
2012. dec. 28. 15:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb.azlessz! :D
2012. dec. 28. 15:34
 5/6 anonim válasza:

bocicsoki2 válasza:


most akkor gondolatban simítsuk hátra a füledet?



:DDDDDDDD ezen sírok :DDDDDDDDDDDDD

2012. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jaja, tényleg jó volt.


te nem tűnsz túl értelmesnek. úgyhogy: a csaj meg akarja magát b@szatni. rohadtul nme fogja érdekelni, hogy eláll-e a füld farkad vagy sem.


vagy vegyél fe legy "rajos sapkát", tudod, ami olyan törpapa feelingű, aztán amikor megy a menet, akkor sötétben, és leveszed. nem látja, hogy eláll.

2012. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!