Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Vagy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Vagy ha nem velem van a baj, akkor mit tehetek?

Figyelt kérdés

kb. 5 éve kínlódok egy normális csajt találni, de csak k_rvákhoz és buta libákhoz volt eddig "szerencsém".

Vannak még lányok, akiknek van elég eszük egy normális kapcsolathoz, vagy adjam fel, mert sose fogok olyat találni?

Aki nekem tetszik annak én nem tetszem, akinek én tetszem az meg nekem nem tetszik. Múltkor is másfél évig udvaroltam és magyarán LESZ@RT, ami k_rvára rosszul esett.

Adjam fel és hagyjam az egészet a francba, vagy mit tehetek? Már elegem van, magam alatt vagyok...

18/f


2012. dec. 28. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne add fel megfogod találni aki kell neked! :)

L/18

2012. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni.
2012. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy a lányok is pont ezzel a problémával küzdenek. Sőt mindenki ezzel a problémával küzd. Aki párkapcsolatban él, az másra vágyik, az szórakozni akar, aki egyedül van, társra vágyik. Mindenki mindig arra vágyik, ami éppen nincs neki. Én 21/L vagyok, minden ismerősöm szerint okos és gyönyörű, ennek ellenére 4 éve nincs párkapcsolatom, mert aki nekem kell, annak én nem kellek, akinek kellek, az meg nekem nem kell. Bízz benne, hogy előbb utóbb lesz valaki értelmes. Amúgy 18 évesen még nem vagy elkésve. (persze megértem az aggodalmad, de hidd el, hogy ezen a többség keresztülmegy)
2012. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmüsitsd magadban hogy aki pl 3 hónap alatt nem mitat érdeklödést,azt hagyd.

A màsik,hogy következetesen ne a baràtnöjelöltet keresd,hanem a tàrsat.Szerintem a csak havernal induló sologból lesz a legjobb pàrkapcsolat,mert ott még cél nélkül megismered a csajt,és késöbb nem koppansz hogy hoppà,ez is egy......

2012. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!