Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor esik le a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor esik le a lányoknak?

Figyelt kérdés
Mikor esik le a lányoknak, hogy azok a fiúk, akiket 15-20 korosztályban ma menőnek találnak a későbbi életük során földönfutók lesznek? Páwákra, puha p*csökre... gondolok.

2012. dec. 28. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
ezzel nyugtatod magad?
2012. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amikor hozzá megy és a csaj jár dolgozni mig a pasi otthon vedel:D
2012. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy nyugtatom magam?
2012. dec. 28. 20:59
 4/14 Patrik24 ***** válasza:
Ez a korosztály nem az élete párját keresi, hanem csak dugni akar, tisztelet a kivételnek:) Szóval hidegen hagyja a többséget a párjuk későbbi élete.
2012. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy földönfutó lesz.

Ismerek egy olyan gyereket aki(ahogy te mondod) páwa. Az apja a mittomén minek az országos elnöke tehát meg van alapozva a jövője attól függetlenül hogy hogyan viselkedik.

2012. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem van egy már 20 feletti "főiskolás" lány ismerősöm, akinek még mindig nem esett le és nem úgy néz ki a helyzet, mintha egyhamar leesne neki. Persze mindig csodálkozik rajta, hogy nem talál értelmes fiút. :)


24/F

2012. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nézd az, hogy az apja ki, vagy mi egyáltalán nem számít. Ismerek olyan személyeket, akik hatalmas mezőgazdasági vagyonnal rendelkeznek(tek), de elverték az egészet...
2012. dec. 28. 21:03
 8/14 A kérdező kommentje:

Ma 21:20

Ott a pont, folyton folyvást visszatér ugyanez a kérdés, hogy miért nem talál rendes párt magának?

2012. dec. 28. 21:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy azok lesznek. Miért? Mert nem tanulnak? Én se, de csak mert nincs semmi célom, még nem tudom mit akarok, de amúgy lány vagyok és nem páwa, de ettől még nem hiszem hogy már most el van rontva a jövőm.
2012. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel ez az egész "puha p*cs, páwa" mizéria. Legtöbben azok hajtogatják, akik dagadtak és kopaszak, ők igazi férfinak tartják magukat, csodálkoznak, hogy nem kellenek a nőknek.

Szerintem nem lehet egy bizonyos kinézetre ráhúzni, hogy na ő biztosan földön futó lesz. Minden kornak megvan a maga mániája, nemrég még mindenki rapper volt bő nadrággal, azelőtt pedig rocker hosszú hajjal szegecses, fekete ruhákkal, és még sorolhatnám.

Törődj a saját dolgaiddal.

2012. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!