Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig szeretem, de nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem, de nagy a távolság, meg nem is jártunk?

Figyelt kérdés

Nyáron őrülten beleszerettem egy srácba. Nem hirtelen, hanem szép lassan, megismertem a személyiségét és minél többet tudtam róla annál inkább megszerettem, mert 95%ban hasonlítunk: nemcsak filmek, zene, de ugyanolyan gyerekkor, családi háttér, ugyanazoktól félünk stb.

A testalkata meg a külseje mindig is bejött, ezzel nem is volt baj, meg próbált randira hívni télen de én valahogy nem vettem a jeleket meg érettségiztem és inkább a tanulásra koncentráltam.


Nyáron imádtam vele beszélgetni, tusolni se bírtam rendesen. Amint kiléptem a tusolóból az 1. dolgom az volt lecsekkoljam írt-e, meg sem törölköztem.

Aztán összevesztünk, vagyis nem összevesztünk de inkább hitt az egyik lánybarátjának és nem nekem... eléggé komoly dologban. És akkor azt gondoltam: ha engem tényleg szeretne, most nem nekem hinne? Most 230 km távolságra vagyunk egymástól és ez egy ideig biztos nem is fog változni, mert máshol tanulok.

2-3 hetente járok haza. Azt hittem, el fogom felejteni és szépen elmúlik majd, és az új élet - Budapest - meg a bulik meg a rengeteg pasi elfeledteti velem.


Már nem fáj úgy, mint a "veszekedésünk" után augusztusban de azt hittem hogy elfelejtem.

Nem tudom. Eszembe jut ha utazok, buszozok (mondtam neki hogy imádok utazni) eszembe jut buliban, amikor közeledik felém egy srác és azt gondolom: Mi lenne ha most X lenne itt? Úristen mennyire jó lenne ha most X próbálna megcsókolni és ő közeledne felém és nem ez a ... "

szóval értitek.


Szeretem őt, de a távkapcsolat nem menne. Ő is boldogtalan lenne, én is és sem magamat sem őt nem akarom "megfojtani" ilyesmivel. Augusztus óta nem beszéltünk.


Mit tegyek? Komolyan, már buliban is csak arra tudok gondolni: na ha most ő csókolna meg ha ő ölelne át... :/

19 lány


2012. dec. 28. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
óó rendesen belehabarodtál..ismerős az érzés, én is így vagyok most egy sráccal, köztünk is Szeged-Pest táv van, barátai nagyon befolyásolják sajnos, most mi is elég fasírtban vagyunk..de így még többet gondolok rá, szóval én ki szeretnék vele békülni, neked is vagy azt kéne tenned hogy felkeresed és megbeszélitek a dolgokat, vagy tényleg Pesten azért elég sok jó pasi szaladgál;) és nézz új szerelem után:)
2012. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!