Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretem a barátnőmet de szakítani szeretnék vele? úgy érzem hogy kihűlt ez a kapcsolat. Meg a legnagyobb baj a távolság ő azt mondja hogy szeret de nemnagyon érzem. Hogy mondjam el neki úgy hogy ne reagálja túl?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pontosan így mond el ahogyan leírtad. Őszinteség a legfontosabb...
2012. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azt jobban szeretem amikor úgy kezdik h szeretem nagyon szeretem a pasimat de...DE!...mégsem :)


Nade. Sehogyan sem tudod úgy elmondani h ne sértődjön meg vagy ne sírjon vagy ne legyen hiszti.

Mond el határozottan szép szavakkal.

A végeredmény ugyanaz.

Nem kell csűrnöd csavarnod a szavakat.

2012. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nyomulj rá a húgára vagy a nővérére
2012. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
már egyszer akartam szakíteni de nem voltam rà képes.. :/
2012. aug. 18. 20:41
 5/12 anonim válasza:
mekkora a távolság kettőtök között? Milyen gyakran találkoztok?
2012. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

MEG VAN!

Hívd el magadhoz, amikor elmegy az egész családod otthonról több napra. Azt ha felhív osszad neki, mindjárt hazaérsz.

Majd lekési összes vonatot buszt mindent azt beszopta, te meg nyaralsz horvátországban azt sörözöl a szomszéd horvát spanokkal.

2012. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

200km.. honaponta 1x. :/ de eddig még megvoltunk jól de nagyon rossz hogy alig látom. tudom hogy ez semmi de akkoris szeretem ://

az lenne a legjobb..:DD

2012. aug. 18. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Mindent mondj el őszintén, semmi értelme hazudni/magyarázkodni.

2012. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
15 bnom 14
2012. aug. 18. 20:55
 10/12 anonim ***** válasza:
6-os: ilyennel még viccelödni is durva, egy lány hasonló g"ciségébe majdnem beledöglöttem (testileg, nem lelkileg)...
2012. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!