Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti nem utáljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti nem utáljátok a "tipikus pasik vagytok! 2-féle képeket?

Figyelt kérdés

Kicsit nyakatekert a megfogalmazás, de nehézkes lenne a kérdésben leírni, mire gondoltam.

Szóval: Újabban divat lett a Facebook-on és más oldalakon, hogy linkel valaki egy képet egy szép lányról, kihívó öltözékben. A csaj szinte már a képünkbe van tolva, egyértelműen őt figyeljük. alatta a nagytudású illető leírja, hogy tipikus férfiak vagyunk, mert az már nem érdekel minket, hogy a háttérben ellopnak egy kocsit, megjelenik Hitler vagy Elvis, stb...

Én azt gondolom, hogy ha ilyen erőteljesen kihangsúlyoznak egy képen valamit, akkor az emberek zöme abszolút nem arra fog figyelni, mi/ki van a háttérben, akkor sem, ha nem egy "tipikus pasi".

Most mi ebben a jó, hogy minden erővel állandóan azt akarják belesulykolni az emberekbe, hogy a férfiaknak a nők és a szex esetén minden más megszűnik?


2012. dec. 29. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez valóban undorító.

Nem tudom kinek és miért van szüksége erre...

14L

2012. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az a valaki unatkozik, kedves első.
2012. dec. 29. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még egyszer nem láttam ilyet de nem is érdekel mit gondolnak erről
2012. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem kicsit idősebb ismerőseim vannak, így engem még elkerültek ezek a képek. Viszont uncsitesóim által már én is láttam hasonló jellegű képeket, amiket szintén utálok.

A kedvenceim, amikor k*rvának tűnő csajok pózolnak térdcsizmában, miniszoknyában, szinte nincs is felsőben, és nagyon szomorúan néznek és a kép alá valami szentimentális, csöpögős, infantilis sz@rság van írva a szerelemről, fájdalomról, magányról vagy egyéb közkedvelt témákról... Szánalom!

2012. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De akkor unalmában nézzen meg egy filmet, verje ki, akármi.

Nyilván ha a képünkbe tolnak valamit azt fogjuk nézni, nem azt ami mögötte van.

2012. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
84 %, igen. Ennek a férfi változata, amikor kigyúrt, tetovált macho áll meztelen felsőtesttel és alatta a hűséges, kedves férfiról papolnak. :)
2012. dec. 29. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valakinek vannak "nyomozói hajlamai" akkor elvileg jól megnéz mindent! A képek, események hátterét, személyek kinézetét, ruházatát, kiegészítőket stb. Mi ha pl nézünk valami filmet, néha megjegyzem, hogy pl. milyen jó az a lámpa, kép, akármi a háttérben. Nem mindenki ÁTLAG! :D
2012. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tessék, egy ellenpont. David Guettának ez a klipje tele van meztelen csajokkal, mégis, ameddig nem írták ki az egyik zenecsatornán, hogy a háttérben meztelen lányok láthatóak, észre sem vettem őket.

https://www.youtube.com/watch?v=NUVCQXMUVnI

2012. dec. 29. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a lányok túlságosan is vágynak az elismerő sorokra, bókokra, like-okra. Aztán persze, ha már like-olták vagy 30-an és több mint 10 bók jött, egy kicsit terelik a témát. ÓÓÓ dehogy vagyok gyönyörű blablabla, persze a háttérben lévő érdekességeket észre sem veszitek. Aztán reagálnak erre, jaaa tényleg van valami a háttérbe, de egyébként nagyon jól nézel ki blablabla.
2012. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!