Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem-e ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem-e ennek a srácnak? :D Többi lent.

Figyelt kérdés

A páromnak van egy régi jó barátja,aki most jött haza a külföldi munkájából kb.3 hét szabadságra.

De nagyon gyanús lett a srác,mert amióta ő itthon van,mindig itt van nálunk,hol ezzel az ürüggyel,hol azzal.,Hol pedig filmet kellene neki másolni,és ilyen még sosem volt,hogy feszt nálunk ültessen.

Na meg a párom is má elkezdett vele a napokban cukkolni,hogy milyen jó is lenne vele,meg minden,ami szintén nagyon fura volt.,De természetesen ezt a páromnak szóvá tettem,hogy mivan,talán össze akarsz vele hozni,meg hogy ne csúfoljon vele,és ne ajánlgasson neki,mert engem nem érdekel az a gyerek,mert én őt szeretem!!

(Amúgy ez a srác csak 6 évvel öregebb nálam,mert én 21 vagyok,a párom pedig 32).

A lényeg,hogy észrevettem rajta,hogy amikor rólam van szó,akkor ő nagyon néz engem,mivel ott ül közvetlen mellettem az ágyunkon.,sőt!Akkor is"szemez" velem,amikor nem rólam beszélünk,és mintha azt akarná,hogy amikor néz,én vegyem észre azt,és én persze ránézek,és látom a nézésén,mintha bejönnék neki.Mint pl:.ma is.

Ma is volt,(4.napja,hogy megint jött),természetesen fura "ürüggyel",-és nem hiszem,hogy csak rémeket látnék,és elkezdett piszkálni,meg bírkozni velem,ahol csak ért!

Mert én szerintem nem provokálom semmivel. :)

Szerintetek?

A válaszotokat előre is köszi,üdv:.Erika.

*.*


2012. dec. 29. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod, hogy tetszel neki.
2012. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szeretne valamit tőled, pont azt, amit te tőle.
2012. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom kint se volt nője meg itthon is csak te vagy...
2012. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első v:Csak sejtem.
2012. dec. 29. 21:09
 5/11 A kérdező kommentje:
Második v:De maga meg honnét tudja,hogy én mit szeretnék tőle? :D
2012. dec. 29. 21:09
 6/11 A kérdező kommentje:
Harmadik v:Ezt hogy érti,hogy itthon is csak én?Nekem párom van.
2012. dec. 29. 21:10
 7/11 A kérdező kommentje:

Amúgy semmi baj ezzel a sráccal,mert egyáltalán nem csúnya,sőt!

Csak ugye nekem nem szabad,mert foglalt vagyok!

Ugye amikor ez az ominózus "piszkálgatás" történt,a párom még a colát is úgy itta,hogy elvörösödött fejjel,és színtisztán látszódott rajta,hogy nagyon is zavarja a dolog,amit a barátja csinál!

Amúgy tök jól is éreztem magam vele!

De jobb szeretném,ha nem csinálná ezt,mert abból baj lesz,és én nagyon nem akarnám,hogy a párom és köztem valami baj lenne.

Jobb lenne,ha nem járna olyan sűrűn ...

Értitek!?

:)

2012. dec. 29. 21:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tisztázni vele. Egyébként ez az egész olyan, mintha bíztatást várnál.
2012. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pontosan.Tisztázni is fogom,ha oda kerül a sor!;)

Hát mindenki maga tudja a véleményét.

Én tudom mit gondolok erről az egészről.

2012. dec. 29. 21:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy összebeszéltek ellened? :D Hogy egy picit szórakozzanak rajtad?


De amúgy inkább az lehet, hogy tetszel neki. Semmi probléma nincs ezzel, addig megy amíg engeded, ennyi. Egy idő után rá fog jönni, hogy nincs esélye ha nem foglalkozol vele ilyen szinten.

2012. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!