Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem-e ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem-e ennek a srácnak? :D Többi lent.

Figyelt kérdés

A páromnak van egy régi jó barátja,aki most jött haza a külföldi munkájából kb.3 hét szabadságra.

De nagyon gyanús lett a srác,mert amióta ő itthon van,mindig itt van nálunk,hol ezzel az ürüggyel,hol azzal.,Hol pedig filmet kellene neki másolni,és ilyen még sosem volt,hogy feszt nálunk ültessen.

Na meg a párom is má elkezdett vele a napokban cukkolni,hogy milyen jó is lenne vele,meg minden,ami szintén nagyon fura volt.,De természetesen ezt a páromnak szóvá tettem,hogy mivan,talán össze akarsz vele hozni,meg hogy ne csúfoljon vele,és ne ajánlgasson neki,mert engem nem érdekel az a gyerek,mert én őt szeretem!!

(Amúgy ez a srác csak 6 évvel öregebb nálam,mert én 21 vagyok,a párom pedig 32).

A lényeg,hogy észrevettem rajta,hogy amikor rólam van szó,akkor ő nagyon néz engem,mivel ott ül közvetlen mellettem az ágyunkon.,sőt!Akkor is"szemez" velem,amikor nem rólam beszélünk,és mintha azt akarná,hogy amikor néz,én vegyem észre azt,és én persze ránézek,és látom a nézésén,mintha bejönnék neki.Mint pl:.ma is.

Ma is volt,(4.napja,hogy megint jött),természetesen fura "ürüggyel",-és nem hiszem,hogy csak rémeket látnék,és elkezdett piszkálni,meg bírkozni velem,ahol csak ért!

Mert én szerintem nem provokálom semmivel. :)

Szerintetek?

A válaszotokat előre is köszi,üdv:.Erika.

*.*


2012. dec. 29. 21:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen,gondoltam már rá természetesen,hogy lehet csak összebeszéltek,mivel a múltkor is elmentek sétálni a párommal,+ még egy barátjával.Hát az nagyon nem lenne szép,ha összebeszélnének!

Hát nem tudom,mert lehet provokálom,csak még én magam sem veszem észre? ;) :)

De szerintem magától csinál dolgokat ez a gyerek.

Na kíváncsi leszek,hogy jön-e holnap is!

Ha jön,akkor tuti akar tőlem valamit!!

2012. dec. 29. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!