Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon zavaro es ciki. Sokszor...

Nagyon zavaro es ciki. Sokszor van,hogy amikor tomegben/kis helyen tobb emberrel vagyok eggyutt akkor elkezdek jobban izzadni es szellentesi gorcsom is lessz neha.> veletek is van ilyen vagy csak velem?

Figyelt kérdés
16/F vagyok.Ez mitol van es mit tudok csinalni ellene?
2009. máj. 20. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges, h tömegiszonyod van! anyukámnak van ez a "betegsége" ő szédül és hányni szokott tömegben. valamilyen orvos tud tanácsokat adni, hogy hogy kontrolláld!

sok szerencsét

2009. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat lehetseges de sosem vagyok rosszul ,sot szeretem a nagy tarsasagot.
2009. máj. 20. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vegetatív idegrendszer zavara. Valaminek pedig lennie kell a szituációban , ami téged zavar, különben nem jelentkeznének a tünetek. Alapvetően ezek szorongási mechanizmusok, amelyeket a központi idegrendszerrel, vagyis akarattal nem tudsz befolyásolni.

A viselkedéstherapiát akkor javasolnám, hogyha más nem vezet eredményre.

Először gyógynövénykúrát ajánlanék. Háromhetes kúrával már eredményesen le tudod nyugtatni a vegetatív idegrendszeredet

hozzászokás nélkül. Alkalmazott grogok: valeriana ( macskagyökér) komló, citromfű, orbáncfű. A forrázatba semmiféle ízesítőt ne tegyél, még akkor sem, ha kellemetlen az ízük. Az izzadást és a szellentési ingert is nagy mértékben javítani fogja.

A személyes hyhiénét javítsd fel. Ahol izzadsz ( kéz, láb, hónalj), napi egyszeri ecetes fürdővel kezeld, valamint ha társaságba mégy helyileg alkalmazz kicsit több izzadásgátló kozmetikumot.

Remélem tudtam segíteni!

Javulást kívánok!

2009. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Semmit sem tudsz ellene csinalni, csak esetleg egy picit csökkentheted.

...én igy vagyok matekórán.. :-))

2011. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!