Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi is az a Szerelem? Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is az a Szerelem? Nektek mit jelent? Miért számolják a párok azt, hogy mióta vannak együtt? Miért fontos, hogy mennyi idő után mondják a másiknak, hogy "szeretlek"? Valóban boldogok a szerelemben?

Figyelt kérdés
Olvasgatok itt egy ideje, de nem tudom eldönteni mi járhat egyes emberek fejében. Nem fontos leírni, hogy konkrétan mi is a szerelem, hanem inkább arra lennék kíváncsi, hogy kinek mit jelent (érzések, gondolatok...). Lehet, hogy nem ez a legmegfelelőbb kategória, mert elég filozofikusra sikeredett a kérdés. 15/l
2012. dec. 30. 00:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A szerelem, az a duma, amivel magamhoz tudok kötni egy puncit, és addig is van ingyen szex.
2012. dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
elmondjam egy dalban? ;)
2012. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 ekeke ***** válasza:

A szerelem egy drog, ami addig köt össze két embert, amíg létrehozzák a gyerekeket. Utána, mikor már kiürül a drog, meglátnak egy tök átlagos embert tele hibával és idegesítő szokásokkal. Én nem szeretem.

A szerelemben egyszerűen mellékessé válik a külvilág, minden intelmével együtt az összes jóakaró, és csak Ő van. Nekem fél évig tartott és teljesen értelmetlenül rabolt el még párat az életemből. Szerencsére kiszálltam még a rossz döntések előtt.

2012. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kérlek, 2. :D
2012. dec. 30. 00:54
 5/16 anonim ***** válasza:
talán majd máskor :P
2012. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha megmondod hol laksz, talán eléneklem neked :D
2012. dec. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mert csak!
2012. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ha nem repeszted szét a szerenádoddal az ablakot, akkor jöhetsz 2. ;D

De most nem írnám ki ide hogy hol lakok...

2012. dec. 30. 01:06
 9/16 anonim ***** válasza:
na és priviben? :)
2012. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ott tárgyalhatunk :) ...
2012. dec. 30. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!