Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már fél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már fél éve vagyok együtt a párommal, de még nem vagyok szerelmes belé, ez mit jelent? Fontos tényező egy kapcsolatban, vagy már szerelem nélkül is lehetek boldog vele hosszútávon?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy így mennyire működik a kapcsolat. Én azon az állásponton vagyok, hogy nekem igenis fontos a szerelem. Mert az alakul át szeretetté, és így lehet együtt lenni hosszútávon. Én szerelem nélkül eddig max. két hónapig bírtam egy pasival, mert rájöttem, hogy nincs értelme és hogy nem fogok beleszeretni.
2012. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez egy furcsa kérdés. F/L vagy? Miért vagy együtt a pároddal ha nem szerelem miatt? Mitöl érzed a párodnak? Hogyan, miért jöttetek össze?
2012. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 okoska31 ***** válasza:

ha nem érzel semmit iránta, akkor minek vagy vele? Már az elejétől?

Arra akarok kilyukadni, hogy valamit kellett, hogy érezzél, mert különben nem lennél mellette. pláne nem fél éve.

De, ha nagyon nem jön semmi, akkor jobb, ha lépsz -mert így túl nyitott leszel más pasik felé, és több fájdalmat fogsz okozni neki, amikor később lelépsz.

Ha viszont elég idős vagy már ahhoz, hogy komoly kapcsolatban gondolkozz, és egyébként minden más stimmel köztetek - értékrend, szexuális együttlét, szokások, stb. - akkor elvileg szerelem nélkül is lehet egymás mellett meglenni néhány tíz évet - a különbség az lesz, hogy nem forró, szerelmes fejjel vágsz bele. A szerelem úgyis elmúlik egy idő után - és akkor a feljebb írt közös értékek sokkal többet érnek.

2012. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
30/L Ideje elkötelezni magam, úgy érzem,hogy ketyeg a biológiai órám, és már le akarok nyugodni, így összejöttem egy férfival, rendes, aranyos, és kedves, stabil anyagi háttérrel rendelkezik, csak nem vagyok belé szerelmes, és nem is tudnék bele szeretni, magamat meg nem csaphatom be,hogy szerelmes vagyok belé, de nagyon hálás vagyok neki, mert a lelkét is odaadná értem. Talán hálából is vagyok vele?
2012. jún. 26. 17:58
 5/18 anonim válasza:
Biztos, hogy nem vagy belé szerelmes? Lehet, hogy még nem érezted azt, hogy elveszítheted. Nem hiszem el, hogy fél éve olyan valakivel vagy, aki iránt nem érzel semmit. Szünetet kellene tartanotok és ha majd bele bolondulsz hogy nem láthatod na akkor szerelmes vagy! Ha meg egyáltalán nem is hiányzik, akkor meg nincs értelme a kapcsolatnak. Szerintem.
2012. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, nagyon, de ez a szeretet, nagyfokú hála, meg szeretem, mint embert, mert nagyon aranyos, és kedves velem, de semmi több.
2012. jún. 26. 17:59
 7/18 anonim válasza:
(Az előbbi vagyok)Ja! így már teljesen más! Én szerelem nélkül csak hálából nem maradnék vele. De ez csak az én véleményem. Ezt neked kell eldöntened.
2012. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hat ez eleg fura. voltal mar szerelmes ennyivel ne erd be
2012. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne maradj vele! Őt is, magadat is becsapod, ez hosszútávon csak ideig-óráig működhetne....
2012. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 heyheyhey válasza:
Szerintem igazán boldog csak akkor lehet az ember, ha szereti is a másikat :) lehetsz boldog, de sosem úgy, mintha teljes lenne az életed.
2012. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!