Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy emiatt már soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy emiatt már soha többé nem tudok szerelmes lenni egy lányba sem?

Figyelt kérdés

Eddig 4 lányba voltam szerelmes, de sosem viszonozták az érzéseimet, ráadásul a lányok 90%-tól csak az elutasításokat kaptam a külsőm miatt és teljesen elcseszték az önbizalmamat az önbecsülésemet is már. Közben voltak, akik a képembe vágták gúnyoks, érzéketlen, durva stílusban, hgoy ronda vagyok és mit képzelek magamról, hogy én bemertem nála próbálkozni. Aztán valahogy azt vettem észre, hogy a legutóbbi szerelembe esésem és fájdalmas csalódásom óta( a lányról megtudtam, hgoy jó kislánynak tetteti, adja elő magát minden fiúnak, akivel ismerkedik, így nálam is így járt el, de közben meg egy r.bi, aki egyébként a mostani pasiját is simán megcsalja úgy, hogy ő arról nem is tud egyébként) valahogy egyre inkább kezdtem az érzelmes, jó fiús, romantikus gyerekből, egy szexre hajtó, érzéketlen, hazudozós fickóvá válni és szégyen vagy sem, de ilyen hazudozások, pimaszságok árán sikerült életemben először teljesen magamba bolondítanom nem is egy lányt és utálom, hogy ilyen lettem, már nem tudom lemosni a bűneimet és most ott tartok, hogy simán dughatnék néhány lánnyal, de inkább kerülöm őket, viszont fura mód szerelmes már nem tudok lenni egy lányba sem és másképp nézek minden lányra, nem úgy, mint mondjuk másfél éve még és ettől érzem, hogy más lettem jellemre és biztos vagyok benne, hogy az a lány, aki csúnyán megsértett nagyrészt ő is felelős más lányok mellett azért, hogy én ilyenné váltam. Nem tudok már őszintén egy lányt sem sezretni, pedig most először látom, hogy egyszerre több lány is szeret engem, akik engem egyáltalán nem fogtak meg, nekem ők semmit sem jelentenk egy numerán kívül. Fura belegondolni, hogy még korábban bármit megadtam volna egy lányért, aki szeret és szánalmasan nyálas érzéseim voltak, szerelemre, romantikára vágytam, de most üres vagyok és azt érzem, hogy ez csak a mesékben létezik, nem bízok a lányokban és mindre úgy tekintek ösztönösen, mint aki bántani akar, akitől meg kell védenem magam, talán ezért is vettem vlna fel ezt a rossz jellemet, és dobtam el az őszinte, érzelmes, jó fiús lényemet?

Amúgy én még ugyanaz a jó fiú vagyok, csak a lányoknak már nem mutatom ezt az oldalamat, nem is tudom, hányok tőle, ha belegondolok milyen rendes voltam azzal a lánnyal és, hogy kiadtam a szívemet neki feleslegesen, gyengének érzem magam, ha erre a régebbi énemre gondolok, nem tudnék még egy lányt sem szeretni már így soha többet, most ezt érzem és tény is, hogy nem mozgat meg egy lány sem, talán fura mód épp ez a távolságtartó, nem törődöm dolog kezdett vonzóvá tenni néhány lány szemében úgy vettem észre. Csak hát ettől még én nem vagyok boldog, hiába tapadnak rám, tepernek értem a lányok, ha ők nekem semmit sem jelentenek ingyen pin.nánál, sajnos ez van. Csak az a gáz, hogy én szeretnék szereles lenni újra és vágyom az igazi gyengédségre, szerelemre, mindazokra, amiket sosem élhettem meg eddig még. A sok szerelmes pár is kikészít sokszor, de muszáj lepleznem a gyengeségemet, csak olyan nehéz és nem értem, hogy miért van az, hogy itt vannak a lányok, akik akarnak engem, meg szeretnének és én mégis boldogtalan vagyok és szerelemre vágyom, ami nem akar eljönni már sehogy sem meg az is hiányzik, amilyen régen voltam. Akkoriban minden lányt tündérnek, aranyosnak, szeretni valónak láttam, amin ma már csak nevetni lehet, mert teljesen beteges elképzelés, hogy vannak olyan lányok, akik ilyenek és nem bántanak, nem vernek át vagy csalnak meg, hagynak el egy jobb pasiért.



2012. dec. 30. 01:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt senki esm fogja elolvasni hajnali 2kor.

Egyébként soha ne add fel!

2012. dec. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha őszinte választ akarsz.Akkor én megmondom.

Szerintem mindenki lesz@rja.

Azért remélem érzed az empátiát a válaszomban.:D

2012. dec. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést kolléga. Nekem az volt hogy rohadt racionális lettem éveken át kb teljesen érzéstelenül éltem amiből az jött hogy az ugyanilyen nőket vonzottam be ami maga volt a rémálom:S Arra jöttem rá hogy egyszerre kell használnod az eszedet és a szívedet amikor csajozol, mert ha csak az eszedet használod akkor jókat mondasz de hiteltelen a kiállásod, ha meg csak a szívedet akkor meg könnyen beleszaladsz egy olyan csapdába mint amit írtál. Ha a kettőt összehangolva használod akkor vagy a leg ütőképesebb:) Kis gyakorlás kérdése de bele lehet jönni. Sose hagyd hogy egy ribanc tönkretegye a szívedet mert iszonyat devianciákat okozhat. Maradj erős és sok sikert a továbbiakhoz:)
2012. dec. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én elolvastam, és engedd meg, hogy lányként válaszoljak.

Sajnos egyet kell értsek veled. Én is annyit kutattam a szerelmet, szeretni akartam, de nem egyszer kihasználtak, de mindig újra és újra próbálkoztam. Egészen mostanáig, amikor egy olyan ember törte össze a szívem, akitől sok mindent vártam, de ezt nem. Teljesen összeomlottam.

Lényeg a lényeg, érzéketlenül tekinteni az emberekre sokkal könnyebb, mert így biztosan nem ver át senki. Valahol ez gyengeség és gyávaság is, de az se megoldás ha folyton hagyod, hogy beléd tapossanak.

2012. dec. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne hogy nézel ki valamint az eddigi tapasztalataid. Gondolkodásodon változtass, mert lehet pont a negativitásod kergeti másik férfihoz.
2012. dec. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Ismerős a fogalmazás,te vagy aki állandóan siránkozik itt gyakorin,most jó kis sztorit dobtál fel csámcsogásra,gratulálok.
2012. dec. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam (és máskor kérlek rövidebben)! Nekem sem sikerültek a kapcsolataim, ugyan más okokból, de nem adtam fel, és te se tedd azt. Egy idő után már minden lányban ezt fogod látni, pedig még, ha nem is sok, de igenis vannak rendes lányok csak keresni kell.

Értem, hogy csalódás ért, de nem az a megfelelő módja, hogy ugyanolyanná válj mint azok a lányok akiket annyira megvetettél!!! A szövegből számomra ki is derült, hogy ezt tudatosult benned, ezért is nem értem miért nem változtatsz ezen!

2012. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!