Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy szerelmes pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy szerelmes pasi? Azt hallottam, hogy egészen más az érzésviláguk, mint a lányok esetében, hogy ők inkább csak a nő testébe szeretnek bele, az hogy maga a nő milyen csak másodlagos. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Én azt mondom férfiként, hogy igaz. Ha nem találom vonzónak testileg -> nem áll a pöcök -> nem jó a szex -> szar a kapcs.
2012. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez butaság, persze velem is volt olyan, hogy azt mondtam, mikor megláttam egy gyönyörű nőt, hogy "szerelmes vagyok belé", de nekünk is fontosak a belső értékek, egy külsőleg szép, de belül romlott lányba nem lehet senki sem szerelmes? Mibe is lehet olyankor szerelmesnek lenni?
2012. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem járnék az olyan lánnyal aki külsőleg szép de ha megszólal a TSZ gyerek integet a szájából
2012. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azert valahol keverjuk itt a fogalmakat.A noi test ha vonzo az felkelti a figyelmemet ez elerhet extremebb erzeseket is de ez meg kizarolag "kemia".Persze ha a kemia nem mukodik...azt nem kell magyarazni.

Viszont egy fontos dolog van meg.Barmennyire is tartok vonzonak egy not, meg kell ismernem a szemelyiseget ahhoz hogy beleszeressek.Es lehetsz te a legtutibb tesztu csaj a vilagon ha olyan tulajdonsagaid vannak amik nem tetszenek, akkor legfeljebb egy rovidtavu kapcsolat lesz a dologbol de szerelem biztos nem.

2012. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

testu*

bocs:p

2012. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Egyértelműen rám igaz. Csak 90% ban a nő teste számít, az hogy egy szexuális összebújáskor mit tud nekem ezáltal adni. A jelleme, IQja, személyisége nem érdekel annyira ,nagyon hatodrangú, persze az szempont,hogy ne legyen egy görény, meg ne kétkézzel kisbetűvel írja azért a nevet a hülyeségében. De a belső jellemi tulajdonságok annyira nem érdekelnek. Egy nő egy férfit leginkább a szépségével, természetességéve, megnyerő mosolyával, dús ragyogó hajával és stílusával tud megfogni szerintem. Engem mindneképp. Még sose szerettem egy nőt sem konkrétan az esze, pénze, talpraesettsége, kommunikációs készsége, határozottsága miatt. Csak a külsejébe voltam mindnek szerelmes. Egyszerüen ez a természetes. Ez a normális. Mert látom hogy egy szép, genetikailag szerintem tökéletesen megfelelő egyed, akivel párzanék. Egyszerüen ez a helyes gondolkodás. A nőknek is csak kizárólag így kéne gondolkodni, csak a faszi külsejét kéne nézniük, máris előrébb volnék egy fényévnyivel kb. Mert jellem az eléggé bizarrr nálam.

Sajnos a nők olyanok,hogy elvárják a komáktól,hogy határozottak is legyenek, meg humorosak, meg jó szervezők, meg jó dumásak, szórkaoztatóak, egyszerüen sajnos túl sokat figyelnek a belső tulajdonságokra, és sokan ez miatt véreznek el. EZ annyira rossz. Nőkkel szemben semmi ilyen elvárás pedig nincs, nekik sokkal könnyebb tehát. Ezért gyülölöm én a nők "agyát" és csak kizárólag a testüket imádom.

Talán ezért nem vágyom rendes barátnőre, ezért nem volt soha életemben motivációm arra ,hogy akár egyet is felszedjek, mert nem úgy gondolkodnak mint én, én ezt meg "szarom le" és inkább fizetős lányokhoz járok, mert náluk ugyanúgy mint a férfiaknál, a testiség a fő szempont, a lények, ami biologiai szempontból is a helyes út.

Csak ezek a túlművelt emberfajzatok találták ki ezeket a túllihegett belső érték gabalydákat, legyen mibe belegabalyodni.

2012. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a belső, de sok férfitársamon veszem észre, hogy tényleg inkább magába a testbe szeretnek bele.
2012. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vegyes :D az emberek sokfélék

én úgy vagyok vele, hogy mindkettő számit . Mert azért egy csúnya nem kell, de hiába szép ha belülről meg olyan..

2012. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!