Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h végre legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h végre legyen barátom?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és még nincs barátom. Ez most tudom h úgy hangzik mintha az lenne a célom h minél elöbb összejöjjek valakivel de nem az. Voltam már szerelmes de sose jött össze. Szerintetek mit csináljak hol és hogy ismerkedjek?
2012. dec. 30. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Járj valamilyen sportklubba, tollas, tenisz, pingpong stb.
2012. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
irj rám :) f22
2012. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól függ milyet akarsz

normálisat, "party arcot", visszafogottabbat

stbstb

2012. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja igen bocsi azt kihagytam nem olyat szeretnék aki olyan "anya kicsi fia" típus de nem is olyat akinek zűrös dolgai vannak. Normálisat szeretnék aki rendszeresen jár suliba normális a családi háttere (itt nem a pénzre gondolok) esetleg sportol valamit.
2012. dec. 30. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne csak a legjóképűbb fiúkat vedd észre, és lesz barátod!
2012. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
küldj privátba képet!
2012. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én szívesem összejönnék Veled. Pont pár napja költöztem el anyámtól, szóval már nem vagyok a pici fia. Viszont van egy fagyiskocsim.

47/F

2012. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az "anya kicsi fia" alatt nem azt értettem h az lenne a baj h a szüleivel lakik hiszen én is 15 éves vagyok és csak 1-2 évvel idősebb fiúk jöhetnek szóba. Az "anya kicsi fia" alatt azt értettem h egy 15-17 éves fiúnak ne az anyukája mödja meg h ki a számára megfelelő lány és h ne csak akkor lehessünk együtt ha ott van az anyukája tehát h mehessünk moziba, bulizni.
2012. dec. 30. 15:21
 9/12 A kérdező kommentje:
mondja*
2012. dec. 30. 15:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Hihi aranyos, hogy komolyan vetted a #7-es választ. Csak trollkodásnak szántam, azt hittem eléggé egyértelmű. Viszont azt ajánlom neked, hogy semmiképp se a neten ismerkedj, mert ennyi erővel valaki kiadhatja magát egy 16 éves Justin Timberl...ööö Bibernek (ha jól tudom, felétek most az a menő) és a végén tényleg egy fagyiskocsiban fogod végezni egy 40 feletti fószerral...
2012. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!