Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! H a megtetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! H a megtetszik egy lány, de egy kicsit visszahúzódó, és nem igazán bőbeszédű, attól még kezdeményeztek?

Figyelt kérdés
Csak mert én pont ilyen vagyok, és lehet, hogy ez miatt nem kezdeményez senki.

2012. dec. 30. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Többen félnek, és ezért nem kezdeményeznek mert konkrétan semmi visszajelzést nem kapnak felőled, és ez = lekoptatással férfi szemmel nézve. Ha már ismernek alapból, akkor se feltétlen kizáró ok de semmiképp sem csalogató!
2012. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én például két "ilyen" esetben is kezdeményeztem. Az egyik nem jól sült el, mert a lány elég passzív is volt nem csak csendes. A másik esetben viszont csak annak látszott de teljesen "normális" volt, ebben az esetben viszont nagyon jól mentek a dolgok, egy darabig... de ez már mást történet, ezt nagyon sajnálom máig is, de kitudja még akármi is lehet. ;) :D
2012. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy emiatt nem kezdeményeznek. Lehet, hogy taszító vagy.
2012. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok taszító. Jöhetnek még a válaszok:)
2012. dec. 30. 17:56
 5/5 anonim válasza:
én nem. félnék hogy nem tudunk miről beszélni csak égés lenne.
2012. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!