Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nincsenek már normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincsenek már normális lányok?

Figyelt kérdés
Mért jó a lányoknak más érzéseivel játszani?
2012. dec. 30. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kellene általánosítani,nem a hü.lye pics@kat kell hajtani és találsz normálisat is
2012. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek fordítva is van létjogosultsága. Ne általánosíts és járj nyitott szemmel. Erre ennyit lehet mondani.
2012. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jaj mégegy "kiégett" 15éves-.- normális....figyi egyszer megtalálod a normális lányt de ezt romantikusan ugy nevezik hogy a nagy Ő vagy az IGAZI :)
2012. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én balf@sz félre olvastam:

" jaj mégegy "kiégett" 15éves-.-

normális fagyi"

2012. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én szeretem az ilyen pláza ribiket és a társaikat.. Nem 15 vagyok nyitott szemmel járok és elég sok mindenen túl vagyok már.. Volt pár lány aki normálisnak vallotta magát és úgy is viselkedett de pár hónap múlva megváltozott valami bennük és úgy viselkedtek mint a többi.. Ezért nem hiszek abban hogy vannak még normális lányok
2012. dec. 30. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak, például én, az anyám, a barátnőim legtöbbje. Nem adhatod fel! Talán nem ma, nem holnap ás nem is a jövő héten de egyszer találsz egy olyan lányt aki tisztelni és szeretni fog és sose akar majd megbántani! Csak bizz! Végtére is, a remény hal meg utoljára, nemde?
2012. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De..csak már túl régóta vagyok egyedül és talán már hozzászoktam ehez meg túl sok csalódás ért már
2012. dec. 30. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
6. vagyok, nyugodj meg és nézd a dolgok napos oldalát, pesszimizmussal nem sokra mész, légy magabiztosabb és kezdj el randizni. Hátha összeakadsz egy, a szeretetedre érdemes lánnyal. :)
2012. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!