Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnám "visszaszerezni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elmesélem a történetet! :)

7. es voltam (tavaly) és volt egy lány aki 8. os. Nagyon kedvelt, bejöttem neki. AKKÁRMIT elmondhattam neki, nem nevetett ki, és őt az sem érdekelte hogy néha cikizik azért mert egy 7. essel beszél. Azonban én voltam olyan szemét fatökű hogy rendszeresen megaláztam,piszkáltam stb... De ő mindíg megbocsátott nekem. Lehet csak féltem a kapcsolattól vagy nem tudom, mert kifejezetten hiányzott ha nem láthattam. Szinte már természetesnek vettem hogy minden nap megölelt,megpuszilt.

Azonban most felkerült gimibe, új emberekkel találkozott stb.. Elég nehezen tett rajta túl hogy nem találkozunk annyit. Én csak nevettem rajta, mert nem is hittem el hogy mennyire hiányozni fog. Viszont most fordult a kocka. Én szeretnék vele találkozni, beszélni, esetleg összejönni. Ő pedig már nem. Lehet azért mert annyi csalódás érte miadtam?? Ő is tudja hogy nagyon szeretem. kb 3-4 hete nem beszéltünk, mert ő nem akar többet barátságnál. :(

Szerintetek mit tegyek? Már rengetegszer bocsánatot kértem tőle. Ő mindíg csak legyint rá.. :( Pedig tudom, hogy nagyon rosszul esett neki.

Térdenálva esetezzek? Lehet csak azért nem szeretne velem semmi többet mert nagyon emgbántottam, és még mindíg ugyanolyannak hisz?

Vagy lehet hogy csak egyszerűen túltette magát rajtam és már esélyem sincs? :S


14F



2012. dec. 30. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

"mert nagyon emgbántottam, és még mindíg ugyanolyannak hisz? "


Idő kérdése és megint a szeretetét a toleranciáját ki fogod játszani.

2012. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És hogyan tudnám a tuttára hozni hogy megváltoztam???

Vagy lehet hogy már simán csak nem jövök be neki és semmi köze nincs a múlthoz?? :/

2012. dec. 30. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a gimiben más közeg több lehetőség miatt már nem foglalkozik veled annyira, viszont ha nem akar többet barátságnál azt buktad mert nem fog belédszeretni varázsütésre
2012. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"És hogyan tudnám a tuttára hozni hogy megváltoztam??? "


Ezt neked kell tudnod, neked kell ismerned az illetőt..

2012. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!