Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy komolytalan pasi mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komolytalan pasi mennyire illik ossze egy komoly csajjal?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondjak a kornyezetunkben, hogy nem igazan illunk ossze. A baratom nagyon komolytalan, mindig a vicces dolgokon jar az esze, es allitolag, ha nem vagyok ott, mindig hulyeskedik az emberekkel(mivel buszsofor), viszont ha en ott vagyok, akkor nem szol senkiez, csak hozzam, es nem viccelodik velem, inkabb csak magyaraz nekem.

Egyszer, amikor mentem vele vissza az egyetemre, ott ultem mellette. Egesz uton csak 1x pusziltam meg, amikor beszallt. Es azt is hallottam vissza masoktol, hogy nem is szeretjuk egymast, mert csak 1 puszit kapott tolem 3 oras ut alatt, es nem is ertunk egymashoz, semmi.


2012. dec. 27. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

ÉS ettől komolytalan??

Egy normális ember aki végre nem egy fapofa.


Nem az a bajuk az embereknek a környezetetekben, hogy komolytalan, hanem az h ő csak egy "buszsofőr" hidd el ez a bajuk.

2012. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Attol komolytalan, hogy mindig hulyeskedik, es mindig a viccelesen jar az esze.

Hogy erted, hogy az embereknek az a bajuk, hogy csak egy buszsofor?

2012. dec. 27. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Rövidtávon üdítő, ha komolytalan, de hosszútávon nem fog működni a dolog.

De ez nem azon múlik, hogy viccelődik-e, az fontosabb kérdés, hogy a fontos dolgokat komolyan veszi-e.

2012. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rövidtávon én is elviselném a komolytalanságot,de volt komolytalan pasim,aki mindenből viccet csinált,egy idő után már zavarni kezdett,hogy olyan volt mint egy nagy gyerek,komoly ügyekben nem tudtam kikérni a véleményét,olyan volt mint egy nagy gyerek.


De a barátaim mind komolytalanok,tehát barátság simán jöhet .)

2012. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocs a nagy gyereket 2x írtam :)
2012. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-es vok.

Úgy értem a "csak egy buszsofőr" hogy nem egy ügyvéd vagy egy cégnek az igazgatója....lehet a barátaidnak ez a baja

2012. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én teljesen komoly csaj mellett megpusztulnék, inkább legyen ketyós egy kicsit és csináljon viccet a dolgokból. Attól még szeretitek egymást, együtt maradtok, csak nem kaptok infarktust ebben a stresszes életben, mert egymást legalább boldogítjátok a hülyeséggel.
2012. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy legyen összhang köztetek a humor terén, különben egy idő után zavarni fog a másik viselkedése.
2013. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!