Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki 24 éves, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki 24 éves, és még soha nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
és ha igen... miért?
2012. dec. 30. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel előre látom a jövőt, így jelentkezem. Me' nem kellek senkinek, azé'. (F)
2012. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Unokatesóm 27 is megvan már de még neki sem volt.Hogy mér' nem kérdezd nemtom.Nem rosszképű srác csak egyszerűen nem mozdul kis sehova nem ismerkedik meg semmi...csúfos jövő vár így rá.
2012. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz én "csak" 22 vagyok(vagyis majdnem 23, ami már mindjárt 24:D), de nekem se volt még.
2012. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És aki nem 24? :D
2012. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

24 évesen még nem volt kapcsolatom.


Vallásos vagyok, és csak vallásosokkal szeretek ismerkedni. Azóta lett.


27/F

2012. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nemvolt még. nem találtam meg a nekem valót. néha eljárok egyedül szórakozni, de nem az én világom.


amúgy nincs egy barátom se, nem nagyon tudok senkivel menni sehova.

2012. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23 vagyok, hát nem akarnám megvárni a 24et vele éppen... de hát ha mégis akkor sajnos ... hogy miért, amikor fiatalabb voltam, akkor nem érdekelt annyira, azután meg csiszolnom kellett magamon, azután jöttek a legyünk barátok duma... remélem a következő lépcső már az lesz.
2012. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csak1Lány... ***** válasza:

Huh...rengeteg...(vagy kevés, de sokszor írják ki a kérdést...nem tudom)

Éjfél, 1 óra felé figyeld csak..minden 5. kérdés ilyen lesz...

2012. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!