Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-18 éves lányok, fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 éves lányok, fiúk! Akiknek még nem volt kapcsolata, miért nem volt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Ezt komolyan kérdezed???
2012. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha bár én 19 vagyok.Azért bőven beleférek a kategóriába...

Én nem is igen kerestem.Volt kis próbálkozás 14 évesen.De nem úgy fogtam fel a dolgot.Inkább hagytam is.

Utána meg,a sportot tanulást előbbre tartottam.Nem is kerestem senkit.

Jól elvoltam nélküle az az igazság.

2012. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez elég összetett. Nehéz találni olyan lányt, aki bejön (ez a könnyebbik) és a tulajdonságai is olyanok, hogy hosszabb úton is el tudom viselni (na ez a nehezebb). A baj ott kezdődik, hogy én nem vagyok egy hú de helyes pasi. A beszélőkémmel nincs gond, a lányok szerint elég verhetetlen :D (ezt nem egóból mondom). Tehát nem vagyok unalmas ugyanakkor tudok poénos és komoly is lenni. Persze voltak futó kalandok, viszonzatlan szerelmek részemről és mások részéről is, hát sajnos még nem találtam egy barátnőt magamnak, pedig már eléggé hiányolom. Most épp az egyik haverom jön össze az első nagy szerelmemmel és segítek a havernak mert elég szerencsétlen. :) Szóval erről szól most a szerelmi életem. :)
2012. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 Vagyok. 16/F
2012. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
azért mert sorozatgyilkos vagyok :)
2012. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Általában ezek a fiúk, csendese, visszahúzódóak, félénkek, önbizalomhiányosak és alacsonyak, ahogy én is, csak én már idősebb vagyok kicsit.
2012. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nehéz olyan lányt találni, akivel egyáltalán összejöhetne kapcsolat. ismétlem KAPCSOLAT. nem olyan, h egyik héten vele vagyok másik héten nem.
2012. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

hát igen ebben a korban és ebben a világban nehéz olyan lányt találni aki külsőleg és belsőleg is megfelel bár nem lehetetlen de a fiúk két részre oszlanak az egyikük önbizalom hiányos és visszahúzódó ahogy már írták

a másik fele meg bukó és nagy képű (kb. nyilván akadhatnak kivételek!) a lányok meg elég rib*ncok (itt se az összes lányra gondolok) vagy pedig ők is visszahúzódóbbak mert már unják a bunkókat

legalább is én ezt látom hogy rib*ncnak lenni meg bunkóflegmának lenni most a trendi így ezekből vannak akár egyhetes kapcsolatok is

akik visszahúzódóbbak azok meg egyértelműen nehezebben találnak egymásra de tovább is vannak együtt..

[szerintem legalábbis ez van , ahány ember annyi vélemény]

2012. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

mert akkoriban csicska voltam. Most meg nem vagyok csak most meg idióta, sokszor rossz értelemben :D De am most testépítek szal várjatok csak... :D

F19

2012. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát eddig nem is nagyon kerestem. Amikor keresem a kapcsolatot akkor abból úgysem lesz semmi és már meguntam ezt. Majd jön amikor jönnie kell.
2012. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!