Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg tőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg tőle, hogy lenne-e kedve kipróbálni lánnyal? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Eddig csak fiúkkal érintkeztem, de most van egy lány, aki mindig puszilgat, olyan sejtelmesen, és hát eléggé beindulok a közelében... Ki szeretném próbálni, milyen egy lánnyal csókolózni (Nem többet!) de nem tudom, hogy bele menne-e... Nem vagyok egy tüty-müty alak de ezen a téren abszolút nincs tapasztalatom. Nem akarom megijeszteni, és azt sem akarom, hogy megromoljon a kapcsolatunk. Esetleg van valakinek tapasztalata a témában?

A szilveszteri bulin szeretném megkérdezni/ szeretnék kezdeményezni.


Köszönöm.


2012. dec. 30. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon fiús az írásmódod,nem vagy az?Az ilyesmit sokan(én is) ribancosnak tartják.Nem biztos,hogy mindent meg kell tenni,ami jól esne.
2012. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2012. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ahogyan a kérdésből is levágható, lány vagyok.


Ribancos? Miért ribancos?

Fejtsd ki, mert tényleg kíváncsi vagyok, pont ezért raktam fel a kérdést.:)

Már régóta ki akarom próbálni, de eddig azt hittem biztos csak valami kamasz fellángolás, és most már épp ideje lenne helyére tenni ezt a kis "félreértést" az agyamban. Lehet, ha ott lennék élesben, nem tudnám meg tenni, de lehet, hogy az a valódi vonzódási irányzatom.

2012. dec. 30. 22:24
 4/12 anonim ***** válasza:
A fiús írásmódod arra utal, hogy van benned egy leszbi hajlam ezért nem tudták a válaszolók a nemedet egyértelműen megállapítani, szóval nyugodtan lehet (nem csak csókot!) nyomatni a csajokkal!
2012. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az fiús írásmódomat, legtöbbször arra fogom, hogy próbálok kitűnni a helyes írással, a sok tudatlan rinyapina közül.:D


Nos, az a tudatomban állt, hogy mindig is fiús voltam(Talán betudható ez a közegnek, amiben élek.) de arra még mindig nem kaptam választ, hogy "Hogyan??" lépjek a tettek mezejére?:)

2012. dec. 30. 22:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint,azért ribancos,mert minden kis tiniribanc ezt csinálja.És aki mondjuk erkölcsösebb a mostanában megszokottnál,annak ez már ok az előítéletre.Persze az is lehet hogy biszex vagy.Én mondjuk egy biszex csajjal sem járnék,valahogy zavarna...De emberileg semmi gond,van is ilyen csaj haverom.Nem tudom hogy lett haverom...Na hogy a tárgynál maradjak,sok cselekedetben a szándék a fontos,neked mi a szándékod?Meg ha már ilyet akarsz csinálni,idegennel kéne,ne hogy a haverság rovására menjen.
2012. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pont azért akarom haverral, mert benne megbízom, és tudom, hogy nem hallom vissza. Csak abban az esetben akarom kipróbálni, ha ő is ki akarja, nem máshogy.

A szándékom az, hogy tisztázzam a magamban már több mint 5 éve tartó, általam "hormonális" zavarnak titulált vágyat...

Mindig csak azt mondtam, biztos csak egy kamasz fellángolás, de most már úgy érzem, hogy abban a korban vagyok, hogy tisztázzam a dolgot. Mondhatni, hogy "testileg is megértem a próbára", ha széjjel akarom csöpögni magam.:)

2012. dec. 30. 23:04
 8/12 A kérdező kommentje:
És osztom a véleményt, manapság valóban minden tinipina ezt csinálja, ezért is lett még nehezebb a dolog...
2012. dec. 30. 23:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom nem vagy már tini,vagy olyan 18 körül.Hát én nem rajongok az ilyesmiért,nagyon természet ellenes érzetet ad.Hisz nem épp erre született az ember.De lehet azért vagyok így a biszexekkel,mert még 1 normálisat nem ismertem soha...
2012. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Hisz nem épp erre született az ember"


Mi van?? Én heteronak vallom magam, de már többször is részt vettem meleg felvonuláson. Én ezt normálisnak tartom!

Mit jelent az, hogy nem épp erre született az ember?

...Ezt utálom a hetero, homofób felfogású emberekben... Ki mondta meg, hogy mi a normális, és mi nem?? Mindenki azt csinálja, amit élvez...


Minden, esetre köszönöm a válaszokat! Azt hiszem inkább megspórolom magamnak az energiát és hagyom a dolgot úgy ahogy eddig.

2012. dec. 31. 03:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!