Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

A középiskolához való beiratkozáskor megláttam egy nagyon szép lányt. Kiderült, hogy az a lány az osztálytársam. Nagyon megtetszett, úgymond szerelem első látásra. Minden nap vártam, hogy újra láthassam. Később kiderült, hogy ez a szerelem reménytelen, semmi esélyem sincs nála. Azóta eltelt kb. fél év és nem bírom kiverni a fejemből. Minden nap látom, ezért nehéz. Még mindig nagy szeretem.

Tudom, azt mondjátok, hogy az idő majd segít stb... de nem megy. Nem bírom elviselni ezt. Nagyon fáj és nem tudok felejteni.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. dec. 30. 23:16
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és 15/F
2012. dec. 30. 23:16
 2/5 anonim ***** válasza:
keress mást... de nem kell elfelejteni, mert semmi sem reménytelen... kerülj közel hozzá, ha megbízik benned, akkor már vagy bekerültél a barátzónába, vagy van nála esélyed...
2012. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én azt tudom neked mondani, hogy lógj többet a haverjaiddal, beszélgess más lányokkal..Mivel igazából a lány külseje fogott meg téged, ezért nem tudhatod milyen is a belsője igazán lehet nem is tetszene, viszont ha ismerkedsz kikapcsolódsz akkor van rá esély hogy találsz olyat aki leköti a gondolataid:)
2012. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az egyetemen voltam ugyanígy és tényleg az idő fog segíteni. Idővel megismersz majd más lányokat is, olyanokat akik megérdemelnek Téged. Ami segíthet múlatni az időt: sport.
2012. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég zárkózott, ezért nem igazán tudok hozzá közeledni. A külsőm miatt meg nem is lenne esélyem.
2012. dec. 30. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!