Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni? Miért szeretem még mindig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok. Már úgy 1 éve szerelmes. Olyan igazi tündérmese volt. Ő eléggé központi személynek számít, én meg inkább kívülállónak. Azonban mostanában bekerültem a középpontba, de nem vagyok ribanc. Sosem gondoltam, hogy észrevenne. Aztán valahogy mégis észrevett. Megcsókolt. Rettenetesen boldog voltam... ezelőtt még sosem voltam szerelmes, de ez tutira az. Aztán egyszercsak azt mondta, hogy szeret. El se hittem, hogy igaz, ami velem történik. Majd pedig nem keresett egyáltalán, és mikor én kerestem azt mondta, neki ez így furcsa, maradjunk barátok. Meg nagyon sok mindent mondott nekem, amivel megbántott, de úgy, hogy a padlóra kerültem elég durván. 2 hónapig nem beszéltünk. Én kerültem, de nagyon fájt minden egyes nap, rágondoltam a nap 24 órájában, vele álmodtam, és nagyon sokat sírtam. Egy barátom meghívott egy szülinapi bulira, ahol ő is ott volt. Azt mondta szeret, és nem tud elfelejteni. Nem tudom ki volt már ilyen helyzetben, de egyszerűen nem tudtam neki ellenállni mikor megcsókolt, és megint olyan volt mint régen. De eldöntöttem, hogy még1x nem szenvedek miatta, elmondom neki, hogy komolyan gondolom vele, én tényleg szeretem. Csináltam egy bulit. De szörnyű volt. Annyira lerészegedett, hogy mindent összehányt, és valaki hozott 4 idegen csajt, akiket taperolt, és láttam ahogy az arcába hajol, és azt mondja: Ugye tudod milyen szép vagy? Nagyon kiakadtam, és egész este sírtam miatta. És még most is csak rá gondolok. Hogy mennyire szeretem, pedig annyira sem méltat, hogy bocsánatot kérjen. Vele szeretnék lenni. Ugyanakkor szeretném kiölni magamból ezt a gondolatot, mert nagyon sok fájdalmat okoz. Megint sokat sírok miatta, és nem értem miért nem tudom elfelejteni :( Mit cisnáljak, hogy egyszerűen ne gondoljak rá?


2012. dec. 12. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudod csak úgy elfelejteni.. Tereld el a gondolataidat. sportolj, keress valami hobbit.. szórakozz a barátnőiddel. ez tényleg sokat segít..ne keresd őt, és ha ő keres ne foglalkozz vele.. megint ugyan az lenne..minden kezdődik előről...
2012. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért ezzel kezdem mert fontos.

Semmiképp ne kezd másik kapcsolatba amíg szereted. Abból csak a baj van (volt ilyen barátnőm, tudom mikkel jár, pedig megértő ember vagyok).

Komolytalannak tűnik de nagyon, nem akarlak elszomorítani, bántani ezekkel a szavakkal de nem sok esélyt látok rá, hogy tudomásul veszi és foglalkozik is vele, hogy mit érzel iránta. Manapság kevés az ilyen fiú.

Mondják majd hogy ebben a korban még nem lehet igazán belezúgni valakibe. Tévednek. Énis ennyi idősen csináltam ilyet.

Szóval mivel a kapcsolatra kicsi az esély inkább arra gondolj, hogy lehetne jobb.

Meg kell beszélni megbízható emberekkel, az mindenféle problémában segít (sajna nem oldja meg,csak segít) ha megbeszéled valakivel, akár sírsz is egy kicsit a vállán.

Idő kell és kitartást, hogy ott belül magadban egyedül eldöntsd, hogy már nem akarod őt, főleg azért mert így viselkedik. Te egy rendesebb fiút érdemelsz (most Téged is rendesnek feltételezlek). Más ezt nem döntheti el helyetted. Támogathat, de ezt Neked kell végigcsinálni, fogod sokszor úgyérezni, hogy nem megy ez neked, de csak kitartás kell.

Segíthet a zene is.

példa: http://www.youtube.com/watch?v=A7ry4cx6HfY nemtudom mennyire szereted az ilyet, remélem nem sirat meg, nekem majdnem sírószene kategória.

És ha úgyérzed kijöttél ebből a gödörből, kiszerettél a fiúból jöhet egy kapcsolat, és vigyázz kibe szeretsz bele =)


Ha nem így gondoljátok kövezzetek meg.

2012. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!