Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni az iránta érzett szerelmet?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lány barátom, és már egy ideje elkezdtem komolyabb érzelmeket érezni az irányába. Eddig is nagyon jól éreztem magam vele, de most már tényleg annyira jól érzem magam vele, mint eddig senki mással. Nem is tudom volt-e ilyen az eddigi életemben. Szóval azt hiszem ez szerelem.

Viszont kiderült, hogy ő sajnos nem szerelmes belém, csak barátként tekint rám. Hogyan tudnám ezt a helyzetet kezelni?

Mert egyrészt nem akarom feladni, hiszen életemben talán ez volt az első "igazi szerelem", másrészt pedig tudom, hogy ha nagyon erőltetem, az a barátság rovására menne, de a barátságát semmiképp sem szeretném elveszteni.

Mit tegyek?


21/F



2012. dec. 28. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szépen ülj le vele, és mindezt amit leírtál mond el neki.
2012. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted az működne?
2012. dec. 28. 12:35
 3/7 anonim válasza:
Szerintem is beszélj vele,vagy ha nem akkor felejtsd el,és keress valaki mást,mert ha nincs esélyed nála akkor hiába vársz rá..
2012. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen.


1-eske voltam

2012. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó, csak értitek.

Ha elmondom neki mit érzek, és nem viszonozza (ami elég valószínűnek tűnik az eddigi jelekből), akkor azzal valószínűleg a barátságnak is vége.

Szóval nem tudom, hogy érdemes-e kockáztatni, de azt hiszem igen, mert tényleg nagyon szeretem.

2012. dec. 28. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:

5


"Ha elmondom neki mit érzek, és nem viszonozza (ami elég valószínűnek tűnik az eddigi jelekből), akkor azzal valószínűleg a barátságnak is vége. "


Nem hinném, hogy így lenne, főleg egy értelmes embernél.

Sőt biztosan nem.

2012. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, én vállaltam az érzéseimet. Nem mondanám, hogy szerelmes vagyok, mert nem ismerem még annyira nagyon az illetőt, de nagyon nagy a vonzalom.

Megmondom őszintén, hogy nagyon féltem a reakciótól, de teljesen korrekt volt. Elmondta, hogy kedves és aranyos vagyok, de részéről ez csak barátság.

Persze fáj, utána pár napig nagyon rossz volt, hogy gyakran találkoztam vele és ő ugyanúgy rám nézett, rám mosolygott, meg minden, én pedig nem tudtam, mit tegyek.


De az idő segített. Néhány napig kicsit bezárkóztam és távolságtartó voltam, de így sikerült helyre tenni magamba a dolgokat és ma már nem zavar ez az egész. Pedig mindegy az utóbbi 2 hétben történt, tehát elég friss a dolog.



Egyébként én is attól féltem, hogyha elmondom, mit érzek, vége a barátságnak, de tévedtem. Megértő volt a srác és egy kicsit toleráns is, így úgy érzem, tényleg maradhatunk barátok.

17/L

2012. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!