Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másféléve külföldön nyaraltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másféléve külföldön nyaraltam, és akkor csókolóztam egy külföldi férfival, ha elkaptam volna valamit az igaz már jelentkezett volna?

Figyelt kérdés
Csókkal el lehet kapni a HIV-et? Ennyi idő után jelentkeztek volna már a tünetek?
2012. dec. 31. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Csókkal nem terjed az Aids
2012. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha egy csókkal 10liter nyálat cseréltél akk lehet egyéb esetben nem
2012. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csókkal akkor lehet elkapni a HIV-et, ha akivel csókolóztál felsértett szájjal csókolt meg.

De mivel ennyi idő eltelt már azóta, ha csináltatnál most egy AIDS tesztet, simán kimutatná, hogy mi újság, és akkor nem kéne félni.

2012. dec. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Messzi távoli országban jártál? Ezért lényeges hogy külföldön? Mert szerintem Magyarországon is be lehet nyelni valamit ha úgy van de másfél év az sok idő előjött volna.
2012. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bulgáriában voltunk, csak gondoltam kiírom, hogy külföldön. Nem igazán emlékszek, hogy vérzett volna a szánk igazából már a csókra sem emlékszek...
2012. dec. 31. 00:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi az esélye,minthogy terhes vagy
2012. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alig van rá esély. De saját magad megnyugtatásából megcsináltathatod a tesztet. Vérvétel, és pár hét múlva kapod az eredményt. Maga a teszt olyan 5000 forint körül van.
2012. dec. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha négerrel csináltad akkor nagy esély van rá.
2012. dec. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem néger volt hanem szerintem albán!
2012. dec. 31. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!