Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez Komoly Léci Normális És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez Komoly Léci Normális És Nem Sértő Választ?

Figyelt kérdés
Ugy érzem nincs aki töröd velem . A tesóimnak van bari nője,és én is szeretnék valakit (gyerek szerelem ) aki törödik velem ?

2012. dec. 31. 19:49
1 2
 1/17 Emberek ***** válasza:
100%

hány éves vagy?


amúgy meg ismerkedni kellene a másik nemmel is! ne kérdezd hol, bárhol lehet. suliban, utcán, nyilvános helyeken. sok választási lehetőséged van..

2012. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom kicsi vagyok :( 12 És köszi
2012. dec. 31. 19:53
 3/17 anonim ***** válasza:
Tanulj meg rendesen fogalmazni!Most még van rá időd.
2012. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A legkomolyabban és minden sértő szándék nélkül mondom, hogy ennyi idős korodban a csajozás helyett inkább játssz, sportolj, olvass vagy tanulj. Ha sportolsz, akkor lesznek társaid, valószínű, hogy barátokat is találsz.

A nőkkel lesz még elég bajod kamaszkorodban.

2012. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocsi utorsó válaszloló de lány vagyok
2012. dec. 31. 20:10
 6/17 A kérdező kommentje:
És Tudom Gyerek vagyok de attól érdemlek egy kis törödést én is ember vagyok
2012. dec. 31. 20:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy ez van, de miért nem törődik veled senki? Lehet, hogy a te korodban inkább barátnőket kellene szerezned, de ezzel nem akarlak megsérteni. Biztosan lenne olyan valaki köztük, aki törődne veled, beszélgethetnétek stb.
2012. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Van de bennük nagyon nagyot csalodtam egy srácért ott hagytak és örökre össze törték a barátságunkat :(
2012. dec. 31. 20:31
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez sajnos előfordul, és ahogy telik az idő, egyre több emberben fogsz csalódni. Nem akarlak elkeseríteni, de lesznek ennél nagyobb csapások is az életedben. Barátokra viszont szükség van, ők átsegítenek a nehéz helyzeteken, és ők azért vannak, hogy törődjenek veled. A szüleid, tesóid, rokonaid se foglalkoznak a problémáiddal?
2012. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát nincs rá idejük pl most is melletem az ágyon tv-zik a tesom meg az úgy mond barátnője és nem érdeklem őket :(
2012. dec. 31. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!