Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire változik a világ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire változik a világ?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok itthon töltöm a szilvesztert. Szinte az összes barátom valahol tölti (buli,utcán,kocsma). Nem mentem sehova és ezt mindenki úgy veszi le hogy 'úristen nem ment sehova' de miért? Olyan nagy dolog hogy a szüleimmel szeretném tölteni? Megin 1 hétig hallgathatom te hol voltál? Itthon szüleimmel. ''Hogy hogy?''(bocsi hogy ideírtam ezt nézik sokan :3, pár kérdésre várnék ötletet,választ)
2012. dec. 31. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát figyi én is otthon töltöm a haverommal. :D 15/f
2012. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igazából pont, hogy nem változik. Amikor én voltam 15, engem is hülyének néztek. És ez 13 éve volt.
2012. dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát evvel nem te vagy egyedül, vagy 40 embert láttam ma itt Gyakorin írni hogy egyedül tölti a szilvesztert.
2012. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:3
2012. dec. 31. 21:23
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Én is itthon ücsörgök és Hon-ozok meg Savage2-zök :D
2012. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem változik a világ, és te sem vagy hülye. Semmit ne csinálj akaratod ellenére, ha te így érzed jól magad, akkor senkinek nincs joga beleszólni a dolgaidba. Amúgy meg mindig is furcsán néztek azokra, akik nem teljesítették a társadalmi elvárásokat. (Társadalmi elvárás jelen esetben az, hogy "bulizni kell", meg "ne otthon ülj", mintha ez kötelező dolog lenne.)
2012. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

off

Vagy csak valaki írta ki 40x

/off

2012. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a lelki fröccs azért jól esett:D
2012. dec. 31. 21:39
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért mondogatják hogy rejtetten célozgassanak arra hogy biztos nincsenek haverjaid! Azért maradsz otthon mert senki nem hívott el. stb.
2012. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

örülj neki hogy te otthon a szüleiddel töltheted

azokat a barátaidat meg sajnálom akik az utcán vannak :/

2012. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!