Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok ennyire öreg már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ennyire öreg már vagy eltorzult teljesen a világ?

Figyelt kérdés

Most komolyan mondom, hogy eldobom az agyamat!

27 éves nő vagyok. Most én úgy gondolom, hogy egy cseppet se érzem magam öregnek, szarkalábak se jelentek meg a szememnél, kövér se vagyok, adok magamra...stb.stb. Akár csak egy korombeli csaj.


Erre most az utóbbi időszakban ez már az EZREDIK ESET, hogy megismerkedek egy PASIVAL a egy szórakozóhelyen, itt-ott amott, Isten háta mögött, normális helyen, könyvtárban, színházban, akárhol és KIDERÜL róla hogy ezek a pasik MIND gyerekük van és a FELESÉG meg várja őket otthon mit se tudva a 2 éves gyerkőccel!!


MI VAN MÁR?? Mindenki ilyen aljas, hogy amikor az asszony pottyant egy gyereket akkor már nem is kell a nő?? Erre vannak használva a nők??


JA, s a jó kis közösségi oldalakon természetesen megnézem az asszonykát is...hát képzeljétek el, hogy mind egytől egyik SZERINTEM szép, igényes, csinos nők!!!!


Tehát még azt se lehetne mondani, hogy egy lekulázott, meghízott melegítőben tespedős feleségek, akiket már senki se kívánna meg.


Ezek a nők kb. a szülés utána is ugyanolyan jól néznek ki.


MOST MI VAN AKKOR?? Hol vannak a korombeli olyan pacákok, akiknek még NINCS gyerek lepottyantva és nem várja otthon a feleség.


Természetesen én nem fogok családot szétcincálni -bár ha nem én, akkor más jön majd a pasinak- meg én nem leszek SENKINEK SE második!!


Elnézést a kiakadásért, csak nem értem én ezt a világot. Nektek mi a véleményetek erről? Ti is tapasztaltok ilyet velem egykorú lányok?



2012. dec. 22. 19:44
 1/4 anonim válasza:

Sajnos ilyen világban élünk. Szerencsére nem lehet általánosítani. Én csak remélem, hogy az én férjem ilyet nem csinál. Nem vagyok veled egykorú, de amikor én voltam 27 éves, ez akkor sem volt másként. Volt egy olyan eset, hogy a nős,2 gyerekes apuka szeretett volna egy szeretőt, mert ő már olyan "beosztásban" dolgozik, hogy ezt megteheti. Persze elküldtem melegebb éghajlatra, hogy én meg nem leszek másodprímás. Aztán olyan is, aki együtt élt a menyasszonyával és velem tervezgette a jövőjét (gondolatban), de a csajt nem hagyta ott, mert sajnálta, elvette, azóta is bánja. Biztos csalja, de legalább nem velem.

A legfontosabb, hogy Te maradj meg tisztességesnek, a Te lelkiismereted maradjon tiszta. Ha nem mocskolod be a kezed, meg fogod találni a megfelelő pasast, aki ezt értékeli. A többi a tükörképét sem érdemli meg!

2012. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jahhh, szaloncukor én is.

Egyébként én itt...

37F.

2012. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom, ott van a kutya elásva, hogy neked nem az átlag esetleg attól kicsit jobb Gipsz Jakabok kellenek, hanem azok, akikre naponta 40 nő/csaj rámászik és ők élnek a lehetőséggel. Elvégre ha a feleség rájön, akkor vagy megszokja vagy megszökik, de egyikkel sem veszítenek semmit, mert sunát mindig fognak találni (jobbat is mint az asszony), annyi pénzük pedig válás után is lesz, hogy f@szául eléldegéljenek. A gyerek pedig le van tudva a heti 1 láthatással és gyerektartással.


De gyakori az az eset is, amikor a feleség inkább "félrenéz", mert nem akar elvált, gyermekét egyedül nevelő anya lenni, aki csak az átlag Gipsz Jakaboknak, esetleg még azoknak sem kell...


Szóval a probléma ott van, hogy a nők 80%-ának a férfiak kb. 5-10%-a kell, és aki abba az 5-10%-ba tartozik, az szinte bármit megtehet, mivel a nők közül olyat is fog találni, akit nem zavar, ha feleség mellett tartják ágyasnak egy ideig.

2012. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagy bu*ziság, hogy az asszony otthon a gyerekkel a férfi meg csajozik. ha párban keresnének beszállót az rendben van, de így a másik háta mögött szívás! persze a személyes véleményem az, hogy a nőnek kell jól meggondolnia, hogy kinek szül gyereket!
2012. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!