Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 14 év alatt veszted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 14 év alatt veszted el a szüzeséged?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 09:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Ja, ha ez megtörténik, a társadalom kiközösít magából, és száműzetésbe küldjük az illetőt Szibériába.
2010. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

hát elég elítélendő. Az hogy valaki testileg érett a szexre, még nem biztos hogy agyilag is.

Nem azt mondom hogy ne tedd, mert a te dolgod, de szerintem érdemes volna még pár évet várni.

2010. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég gáz. Még 14-15 évesen is az, bőven ráér az ember ezzel.

Az meg még gázabb, hogy ez foglalkoztat ahelyett, hogy előbb megtanulnád a helyesírást. Lehet lepontozni.

2010. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A párom volt csaja 13 éves volt mikor lefeküdt anno a párommal,és akkor már nem volt szűz.Az ijet ordas nagy k....-nak hívjuk.Ha nem akarsz esetleg teis beállni ebbe a sorba akkor szerintem inkább ne tedd!
2010. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom miért teszed fel a kérdést! ha azt mondom gáz akkor vissza tudod csinálni? Vagy nem és felkötöd magad?Még 14 évesen is az első a suli kéne legyen nem, hogy 14 év alatt...ne viccelj! Különben gáznak nem gáz, de elég nagy szégyen...és nem csak neked a szüleidnek is az...
2010. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
gáz bizony!!!
2010. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
0%
Ha úgy érzed érett vagy, és készen állsz.. Szerintem egyáltalán nem elítélendő. Vagyis azt akarom mondani, ha te találomra kerestél egy fiut és bumm.. megtörtént. Az egyáltalán nem helyes, de ha kapcsolatban éltél.. és meg volt a szerelem,az oda figyelés szerintem semmi gáz. Mivel,hogy olyan embernek adtad a szüzességed aki megérdemli.. Ez az én véleményem,bár nemtudom 14 évesen lehet e ép ésszel kapcsolatban élni..
2010. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

1o:29

Mondj nekem egy olyan 14 év alatti(!!!) "párocskát" akinél megvan a tisztelet, megbecsülés, szeretet, odafigyelés stb stb ami kell egy komoly kapcsolathoz.

És ne akarja beadni nekem senki, hogy ez egészséges. Nem egészen fix aki ilyet csinál.

egy előző voltam

2010. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Én 16 éves vagyok(Fiu) 8 hónapja vagyok 1 ütt a barátnőmmel,

ő 15 éves és amikor a 6.hónapba jártunk akkor veszitettük el a szüzeségünket. szerintem nagyonjóvolt ...


én ugyvagyok vele ha szeretek valakit és ő is engem akkor azmár nem gáz

2010. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Ha az egyik fél idősebb, büntetendő.

Ha az én gyerekem lennél, mennél egy bentlakásos iskolába az apácákhoz...és nem viccelek.

2010. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!