Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Mit tanacsoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek? Mit tanacsoltok? (meleg tema)

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy ket honapja szakitott velem a parom, egy fel eves kapcsolat utan, elveszettnek ereztem magam utana, elhagyott egy masik pasiert akibe beleszerelmesedett. Meg utana parszor szeretkeztunk titokba, kozbe neki alakult a kapcsolata. Vegul rajottem hogy mindennel jobban szeretem, o pedig arra hogy nem birja ki nelkulem, inkabb megcsalja azt a masikat. A kerdes az hogy mit tegyek, a vilag legboldogabb embere vagyok, mikor vele vagyok, atolelem, de o nem ugyanazt erzi irantam. Harcoljak erte, vagy adjam fel es felejtsem el ot orokre. A pasi nem tud rola hogy megcsaljak, es midig azzal ervel hogy nekem elmond mindent, mig neki nem. Sose mondja hogy szeret bar nem a szavak embere, imadok vele lenni mindennel jobban szeretem, de nem akarok kaland, szereto lenni, hogyan vegyem ra hogy visszaterjen hozzam? Annyi kerdes es nem tudom mit tegyek

2013. jan. 1. 03:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Az évfolyamunkon van egy srác, Aki meleg. Egyszer beszélgettünk vele.

Ő azt mondta, hogy a melegek 98 °az első adandó alkalommal szexel azzal, akit be tud cserkészni akkor is, ha van párja.

Az, hogy a melegek úgy élnek egymás mellett, hogy monogám a kapcsolat, csak elenyésző. Olyan túlfűtött és sok esetben perverziókkal is terhes a vágyuk, hogy bárkivel, akivel gusztusuk van lefekszenek. Azt mondta, hogy van egy fürdő Budapesten, ahová csak melegek járnak, és ott mindenki mindenkivel mindent csinál, sőt párok is járnak együtt és úgy is létesítenek szexuális kapcsolatot. A melegséggel zömében együtt jár a promiszkuitás. Csak kevés kivétel van. Ő is volt olyannal aki párban él, sőt mind a kettővel volt. Tehát egyáltalán nem egyedi az eseted.

Ez csak hallomás, és nem tudom, hogy komolyan vehető e.

2013. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Valóban vannak ilyen melegek is, de egyre több a monogám kapcsolat. Én például 2 és fél éve vagyok együtt a barátommal és, csak a második randin csattant el az első csók.

Nemcsoda, hogy sok meleg, csak szexpartnert kapcsolatot keresett az évszázadok alatt és mai is. Egy olyan világban ahol foggal körömmel üldözték a melegeket nemhiába, csak alkalmi kapcsolatok tudtak kialakulni. Ez egy önbeteljesítő jóslat, hiszen mindenki tudta, hogy a melegek, csak szexet akarnak, de a világ semmit se tett volna meg azért, hogy rendes kapcsolatban tudjanak élni. Ma amikor már elfogadóbb a világ a monogám kapcsolatok is előtérbe kerülnek.

Egy fordított világban, ahol a heterók nem élhetnének rendes kapcsolatban, akkor őket is első sorban a szex vezérelné. Ha most betiltanánk a heteró kapcsolatokat, akkor már pár évtized múlva nem is tudnák, hogy lehet együtt is élni. A melegek az elmúlt évtizedekben fedezték fel azt, hogy hahó, van tartós együtt élés is.

2013. jan. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

első: nem túl pontosak az adataid...


a kérdésre válaszolva: nem bántásból, de ez elég gerinctelen dolog a "barátod" részéről. Nem tudom, hány éves, hogy így viselkedik ?

2013. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

10:32


A melegek nem kapnak normális szexuális felvilágosítást. A társadalom se neveli őket komoly monogám kapcsolatra.

Senki se kérdezi tőlük, hogy mikor fognak megállapodni. Az emberek nem várnak tőlük semmit sem, tudni se akarnak róluk.


Sokáig beszélni se lehetett a melegségről. Most, hogy már nem tabu téma és több homoszexuális közszereplő is komoly kapcsolatban él, kezd változni a helyzet, de még mindig nagy a lemaradás.


Az is sokat segít, hogy sokan harcolnak azért, hogy házasságban élhessenek.

2013. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Én hetero vagyok, ráadásul lány így nyilván nem a ti szemetekkel látom a dolgokat. De nekem abból, amit leírtál, kedves kérdező, úgy érzem, zavar téged az, hogy a másik pasi háta mögött mit csináltok. Ez nagyon nehéz helyzet lehet, mivel ennyire szereted az exed. De gondolj csak bele: biztos, hogy ilyen pasi kell neked, aki nem bescsül meg sem téged, sem a másik srácot? Tudom, hogy mikor szerelmes az ember nagyon nehéz, de talán keresned kéne valakit, aki jobban megbecsül. A leírtak alapján te kapcsolatra vágysz, és ez elég távol áll attól...
2013. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen kapcsolatra vágyok, de annyira szeretem őt és anyira küzdeni akarok érte, hogy vele akarok élni. El fogom érni nála hogy hagyja ott azt a másikat és csak engem szeressen, mert ő az enyém és nem azé a másiké.
2013. jan. 1. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Akkor viszont kívánom neked, hogy járj sikerrel, és ő is ráébredjen erre! :)
2013. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Összetehetné érted a két kezét!
2013. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
5%

Szerintem buzulni csak kényszerből jó.

Bármint úgy értem hogyha már nagyon kanos vagy.

2013. jan. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

02:20


Mivel hetero vagy, ezért érzed ezt. Én viszont 100% meleg vagyok, úgyhogy még kényszerből se lennék képes egy nővel együtt lenni.

Nem vagyunk egyformák, de én nem vagyok primitív, így ezt tudom magamtól is.

2013. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!