Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az ha egy 14 éves lánynak eddig 12 pasija volt és az utolsóval (aki 21 éves) 2 hónap járás után feküdt le?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok ez a lány,csak ismerem és jóban vagyok vele és eléggé...meglepődtem rajta.
2009. aug. 25. 22:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igazából ő egy nagyon jó barátnőm,és mondhatjuk hogy pont az ellentétem. Mindenbe beleugrik,nem gondolkozik,én meg rágódok a dolgokon napokon keresztül. Mégis néha úgy érzem hogy neki jobb ilyen téren. Én 15 vagyok és eddig még barátom se volt:(
2009. aug. 25. 22:56
 12/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerezz be vkit magadnak. Lehet azért csinálja a csaj, hogy féltékeny legyél? A mai 14-16 évesek többsége ezt csinálja a """legjobb barátnőjével"""
2009. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen,még együtt vannak,bár a pasija elutazott nemrég,talán a napokban érkezett haza. Valahogy én bajosan tudom elképzelni hogy egy felnőtt férfi egy gyerekre bukna.
2009. aug. 25. 22:59
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod én is így vagyok vele :) Főleg, hogy a leánykának ilyen előélete van :)
2009. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%
De ez nemtudom hogyan lehet.Én 19 vagyok és eszembe sem jutna úgy nézni egy 14 évesre hogy lefeküdjek vele meg ilyenek.De komolyan.Egy 14 éves gyereknek miért kell szex?Amúgy nagy ribi lehet az meg a másik.
2009. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ehh, ilyenkor valamiért irigykedek basszus én itt vagyok 15 éves fiú és a puszi volt a legnagyobb cucc amit elértem egy lánynál , 21 éves hülye gyerekek meg 14 éves csajokat kefélgetnek. Helyén van ez így ? Sztem nem, napról napra ha ilyet olvasok kezd elmenni a reményem...
2009. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
undoritó az ilyen lány... én is 14 éves vagyok és 9 hónapja vagyok együtt a barátommal és még megsem fordult a fejemben hogy lefeküdjek vele. rá érek 1-2 év múlva
2009. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
15 éves srác,ne menjen el a kedved!! Csak keress és bizakodj:) Nem mindenki olyan mint a barátnőm xD
2009. aug. 25. 23:56
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Hééj, 23:43-as!

Nehogy már ez miatt elmenjen a reményed. Végre egy normális 15 éves fiú, akinek nem az jár a fejében h hány csajt fektetett meg,és hogy mennyi strigula fér el még a kis noteszban.. :DD

Élet előtted, csak nyugalom, és kitartás.. :DD

Ki tudja mikor talál rád! S akkor a külső megfog,a belső megtart! ;)

14 éves lánykához,aki ezeket művelte,annyit fűznék hozzá h egy gyerekes,szánalmas kis r*banc,akit 20 éves korára sz*rrá fognak k*félni,és teljesen kiégett lesz a nemi s magánélete. Gratulálok neki. Sok sikert továbbiakhoz. Minél előbb térítsd észhez (habár az ilyeneket rettentő nehéz) .. Ha meg végképp nem sikerül,hagyd a francba..Majd rájön h mekkora l*tyó volt. :DD

2009. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

1. a 12 pasi nekem meg 24 evesen is sok lenne! en pl. 20 vagyok, 6 baratom volt es 1 estes kalandom (de csak csok). az utolsoval 3 eve egyutt vagyunk. szoval egy 14 evesnek a 12 pasi rengeteg!!!! a nulla is teljesen rendben lenne, 5 alatt meg elfogadhato, de 12????? nincsenek gondjai otthon h ennyire masra vagyik es csak igy dobja magat mindenkinek? szerintem probalj meg beszelni vele, mert par ev mulva a kutyanak se fog kelleni, vagy ha igen, csak szexre, mivel senki nem fogja komolyan venni es egy hires-hirhedt r*banc lesz. es teged is annak nezhetnek ha ilyen joba vagytok. :(


2. egy 14 eves es 21 eves alapbol szornyu tarsitas, semmi kozos tema. a 21 evessel is baj lehet ha ilyen kis csajok utan nez, valoszinuleg a sajat korosztalyaban nincs sikere, ezert keresi a 14 evesek tarsasagat, mert ok tapasztalatlanok, megelegszenek vele es trendinek erzik magukat h megfogtak egy ekkora pasit. egy normalis 21 eves mar elvbol sem foglalkozna tinikkel.


3. nem azzal van a baj h 2 honap utan lefekudt vele, hanem hogy ezt 14 evesen tette!!! de ez viszont szerintem nagy baj.


20L

2009. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!